مراقب حداقل و حداکثر قیمت این دو ارز باشید!

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

مراقب حداقل و حداکثر قیمت این دو ارز باشید! اوضاع این دو ارز در شرایط مهم و عجیبی است. باید مراقب سطوح حداقل و حداکثر آن ها باشید چرا که می تواند آغازگر سود یا ضرر قابل توجهی باشد! بایننس کوین BNB ارز رسمی صرافی بایننس درگیر اوضاع عجیبی شده است. گاوها در قیمت پایین […]

مراقب حداقل و حداکثر قیمت این دو ارز باشید!

مراقب حداقل و حداکثر قیمت این دو ارز باشید!

اوضاع این دو ارز در شرایط مهم و عجیبی است. باید مراقب سطوح حداقل و حداکثر آن ها باشید چرا که می تواند آغازگر سود یا ضرر قابل توجهی باشد!

بایننس کوین BNB

ارز رسمی صرافی بایننس درگیر اوضاع عجیبی شده است. گاوها در قیمت پایین به شدت می خرند و خرس ها در رشد قیمت به شدت می فروشند. این موضوع بیانگر این است که خرس ها و گاوها شدیدا باهم درگیر هستند تا اوضاع را به دست بگیرند.

روند بایننس کوین

با توجه به مسطح شدن میانگین های متحرک و جایگاه شاخص RSI، به نظر می رسد قیمت این ارز در بازه 18 الی 24 دلار برای چند روزی باقی می ماند. باید مراقب سطوح 18 و 24 دلار باشیم. اگر قیمت از 18 دلار پایین تر برسد، قیمت تا 14.8 دلار سقوط می کند. همچنین اگر قیمت از 24 دلار فراتر برود، بایننس کوین به سمت 27.2 دلار حرکت خواهد کرد. اگر این ارز از 27.2 دلار نیز عبور کند، هدف بعدی آن 32 دلار خواهد بود.

لایت کوین LTC

خرس ها اجازه ندادند لایت کوین بالای 51 دلار باقی بماند. آن ها قیمت این ارز را تا 46 دلار کاهش دادند. تنها اتفاق مثبت این است که گاوها در قیمت پایین تقاضا برای خرید داشته اند.

روند لایت کوین

اگر گاوها موفق به رشد قیمت تا 51 دلار نشوند، در چند روز آینده، خرس ها دوباره دست به کار خواهند شد. پایین رفتن قیمت این ارز از 46 دلار، آن را تا 42 و سپس 39 دلار کاهش می دهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx