نسخه جدید بلاکچین سولانا منتشر شد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

نسخه جدید بلاکچین سولانا منتشر شد توسعه دهندگان سولانا اعلام کرده اند که بلاکچین این شبکه برای رفع مشکلاتی همچون عملکرد ضعیف و ترافیک شبکه به نسخه جدیدی به روزرسانی شده است. همانطور که می دانید در چند ماه اخیر شبکه سولانا با مشکلاتی همچون عدم پردازش تراکنش ها و ترافیک بالا دست و پنجه […]

نسخه جدید بلاکچین سولانا منتشر شد

نسخه جدید بلاکچین سولانا منتشر شد

توسعه دهندگان سولانا اعلام کرده اند که بلاکچین این شبکه برای رفع مشکلاتی همچون عملکرد ضعیف و ترافیک شبکه به نسخه جدیدی به روزرسانی شده است.

همانطور که می دانید در چند ماه اخیر شبکه سولانا با مشکلاتی همچون عدم پردازش تراکنش ها و ترافیک بالا دست و پنجه نرم کرده است.

با بالا گرفتن انتقادها از عملکرد ضعیف سولانا، توسعه دهندگان این پروژه اعلام کرده اند که بلاکچین این شبکه به نسخه 1.8.14 آپدیت شده است. آنها همچنین اعلام کرده اند که در 8 الی 12 هفته آتی آپدیت های بیشتری را منتشر خواهند کرد.

با این حال، مشکل سرویس های شخص ثالثی همچون پل بین زنجیره ای Wormhole برطرف نشده است. به همین دلیل، این پروژه به کاربران خود در خصوص احتمال عدم تایید تراکنش ها در شبکه هشدار داده است.

علیرغم همه این مشکلات، برخی از افراد همچنان به تمجید از سولانا می پردازند. به عنوان نمونه، یکی از این افراد مایک تایسون، بوکسور افسانه ‌ای، است که اخیرا با قدرت از این پروژه دفاع کرد.

 

نظرات بیان شده در اخبار و تحلیل ها صرفا ترجمه ای از منابع مذکور می باشند. و تیم تحریریه ارزینجا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx