با کاهش 53 میلیارد دلاری سرمایه ی بازار هم می توان سود کرد!

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

با کاهش 53 میلیارد دلاری سرمایه ی بازار هم می توان سود کرد! در چند روز اخیر سرمایه ی بازار ارزهای دیجیتال از 394 میلیارد دلار تا 339 میلیارد دلار کاهش یافت. در چنین زمانی یافتن حداقل قیمت ارزها برای خرید می تواند بسیار سودده باشد. اما این حداقل قیمت برای هر ارز چه رقمی […]

با کاهش 53 میلیارد دلاری سرمایه ی بازار هم می توان سود کرد!

با کاهش 53 میلیارد دلاری سرمایه ی بازار هم می توان سود کرد!

در چند روز اخیر سرمایه ی بازار ارزهای دیجیتال از 394 میلیارد دلار تا 339 میلیارد دلار کاهش یافت. در چنین زمانی یافتن حداقل قیمت ارزها برای خرید می تواند بسیار سودده باشد. اما این حداقل قیمت برای هر ارز چه رقمی است؟

بیت کوین  BTC

بررسی RSI و پایین آمدن میانگین متحرک نمایی 20 روزه برای بیت کوین، خبر از این موضوع می دهد که خرس ها شدیدا دست برتر را دارند. بیت کوین با ریزش زیاد به سمت پایین همراه شده است. به نظر می رسد گاوها سعی کنند قیمت را در حدود 10 هزار دلار حمایت کنند. اما احتمال موفقیت آن ها زیاد نیست!

BTC

ایستگاه بعدی خرس ها در این سراشیبی حدود 9500 دلار است. اگر با پایین رفتن قیمت تا این سطح با تغییر اوضاع به نفع گاوها همراه نشود، این سقوط قیمت تا 9 هزار دلار و حتی 8 هزار دلار هم ممکن است. تنها در صورتی این تحلیل نامعتبر است که بیت کوین باز هم وارد کانال 11 هزار دلاری بشود و به سمت بالا حرکت کند که فعلا بعید به نظر می رسد.

بیت کوین کش BCH

برای بیت کوین کش هم اوضاع خیلی مناسب نیست.

BCH

هرچند گاوها در تلاش هستند تا قیمت را در 200 دلار حمایت کنند و آن را تا 245 دلار بالا ببرند، اما بررسی اندیکاتور RSI و پایین آمدن میانگین متحرک نمایی 20 روزه از 245 دلار بیانگر خرسی بودن اوضاع است. احتمالا خرس ها شدیدا تلاش می کنند تا قیمت را به زیر 200 دلار ببرند و به سمت 150 دلار حرکت بدهند.

پولکادوت DOT

این ارز دیجیتال با رشد بسیار خوب توانست جزو 10 ارز برتر بازار ارزهای دیجیتال شود. پولکادوت از 2 دلار تا 6.8 دلار رشد کرد. بدیهی است که با اصلاح قیمت به منظور برداشت سود، قیمت این ارز دیجیتال تا 4.5 دلار پایین آمد.

DOT

به نظر می رسد پولکادوت بتواند تا 5.7 دلار و سپس 6.8 دلار رشد کند. البته اگر این ارز نتواند به سمت بالا حرکت کند، ممکن است تا 3.8 دلار پایین بیاید. قیمت این ارز در حال حاضر در صرافی بایننس 4.89 دلار است.

لایت کوین LTC

حضور RSI در ناحیه ی منفی، پایین رفتن میانگین های متحرک و کاهش قیمت لایت کوین به زیر میانگین متحرک ساده 50 روزه ( معادل 55 دلار)  خبر از برتری خرس ها می دهد!

LTC

احتمالا قیمت 51 دلاری نقش مقاومت را بازی می کند. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالای 51 دلار ببرند و تا 3 روز نگه دارند، می توان به بهبود اوضاع امیدوار بود. در غیر این صورت ممکن است لایت کوین تا 39 دلار سقوط کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx