گروه تلگرامی «جنگ با راگ ها» با راه اندازی توکن RETH علیه ویتالیک بوترین اعلان جنگ کرد

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

گروه تلگرامی «جنگ با راگ ها» با راه اندازی توکن RETH علیه ویتالیک بوترین اعلان جنگ کرد برای انتقام گرفتن از ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، یک گروه ناظر بر اسکم های کریپتویی به نام جنگ با راگ ها یک توکن برای دامپ اتریوم به نفع رقیبش BNB ایجاد کرده است. گروه تلگرامی جنگ با راگ […]

گروه تلگرامی «جنگ با راگ ها» با راه اندازی توکن RETH علیه ویتالیک بوترین اعلان جنگ کرد

گروه تلگرامی «جنگ با راگ ها» با راه اندازی توکن RETH علیه ویتالیک بوترین اعلان جنگ کرد

برای انتقام گرفتن از ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، یک گروه ناظر بر اسکم های کریپتویی به نام جنگ با راگ ها یک توکن برای دامپ اتریوم به نفع رقیبش BNB ایجاد کرده است.

گروه تلگرامی جنگ با راگ ها (War on Rugs) قطعا از راگ پول متنفر است، به همین دلیل تصمیم گرفته با اقدامی مشابه از اتریوم و خالقش انتقام بگیرد.

این گروه ناظر که گفته شده متشکل از توسعه دهندگان و حسابرسان است، توکن جدیدی به نام اتریوم راگ (RETH) را برای گرفتن انتقام از هم بنیانگذار اتریوم ایجاد کرده است. به گفته این گروه، تصمیم بوترین برای انتقال میلیون ها رمزارز شیبا (SHIB) به بازار برای امور خیریه باعث کرش بازار شده است.

جنگ با راگ ها یک روز پیش از راه اندازی رسمی این توکن اعلام کرد:

به دلیل راگ پول توسط بوترین، سرمایه گذاران بی گناه آسیب دیدند. او هرگز نباید بخاطر این کار یک قهرمان قلمداد شود.

مدیرعامل بایننس،‌ چانگ پنگ ژائو که علیرغم میل باطنی خود رمزارز شیبا را در بخش نوآوری این صرافی (Innovation Zone) لیست کرده بود، این توکن را بسیار پرریسک قلمداد کرده بود.

راگ پول چیست؟

لازم به ذکر است که راگ پول نوعی کلاهبرداری است که در آن توسعه دهندگان با ترک ناگهانی یک پروژه، با پول سرمایه گذاران فرار می کنند.

با این حال، بوترین این توکن را توسعه نداده و فقط آن را دریافت کرده است. خالقان این میم کوین، تریلیون ها از این توکن را به بوترین هدیه دادند – بوترینی که به دلیل توانایی ها و بی توجهی ظاهری خود به آنچه که پول می تواند بخرد، بسیار مورد احترام است.

از طرفی ارسال این توکن به کیف پول بوترین به نوعی به این پروژه مشروعیت بخشید و در عین حال روی کاغذ با تصور اینکه بوترین به این توکن ها دست نخواهد زد، میزان عرضه کاهش یافت.

اما با این اقدام بوترین در روز چهارشنبه قیمت SHIB که برابر با  0.000033 دلار بود، روز پنجشنبه با سقوط به 0.000015 به نصف کاهش یافت.

با این حال از نظر برخی بوترین با ترک پروژه ای که نمی خواست با آن در ارتباط باشد و اهدای آن به خیریه به عنوان یک قهرمان شناخته می شود. اما از نظر جنگ با راگ ها، وی شخصی خبیث است.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx