خرید نیر پروتکل

NEAR Protocol (NEAR)
  • NEARکد
  • 36رتبه

نيير پروتکل (NEAR) يک پلتفرم برنامه غيرمتمرکز است که براي استفاده از برنامه ها در وب طراحي شده است. اين شبکه در بستر مکانيزم اجماع اثبات سهام (PoS) موسوم به نايت شيد (Nightshade) اجرا مي شود که هدف آن ارائه مقياس پذيري و هزينه هاي پايدار است. شبکه اصلي نيير پروتکل در 22 آوريل 2020 با 1 ميليارد توکن کار خود را آغاز کرد.توکن بومي اين پلتفرم NEAR نام دارد که در موارد زير استفاده مي شود: پرداخت هزينه پردازش معاملات و ذخيره داده ها، اجراي گره هاي اعتبارسنج در شبکه از طريق استيک توکن هاي NEAR، شرکت در راي گيري هاي مديريتي براي تعيين نحوه تخصيص منابع شبکه. ابزارهاي NEAR عبارتند از: NEAR SDK که شامل ساختارهاي داده استاندارد و ابزار آزمايش Rust و AssemblyScript مي شود. Gitpod که ابزاري براي توسعه دهندگان است. NEAR Wallet که به توسعه دهندگان برنامه اين امکان را مي دهد که تجربيات کاربري ساده ايجاد کنند. NEAR Explorer ابزاري است که براي برطرف کردن باگ ها و درک بهتر از عملکرد شبکه استفاده مي شود. NEAR Command Line Tools که به توسعه دهندگان اين امکان را مي دهد که برنامه ها را در محيط هاي محلي مستقر کنند. نيير پروتکل حاصل ايده توسعه دهندگاني به نام هاي الکس اسکيدانف (Alex Skidanov) و ايليا پولوسوخين (Illia Polosukhin) است که هر دو تجربه زيادي در زمينه برنامه نويسي دارند. در حال حاضر تيم نيير پروتکل از بيش از 40 کارمند تشکيل شده است. کاربران گرامی، جهت خرید نیر پروتکل می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:99,296.2
iconقیمت فروش اکنون:101,741
نیر پروتکل
change-teather
تومان
نیر پروتکل
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

نیر پروتکل (NEAR) چیست؟

نیر پروتکل یک بلاک چین لایه یک است که به عنوان یک پلتفرم محاسبات ابری طراحی شده است و برخی از محدودیت‌هایی که در بلاک چین‌های رقیب دیده می شود، مانند سرعت پایین تراکنش، توان عملیاتی پایین و قابلیت همکاری ضعیف، را حذف می‌کند. این محیط ایده آلی را برای نرم افزارهای غیرمتمرکز فراهم می کند و یک پلتفرم کاربر پسند ایجاد می کند. به عنوان مثال، نیر برخلاف آدرس‌های کیف پول اتریوم، از نام‌های قابل خواندن توسط انسان استفاده می‌کند. نیر همچنین راه‌حل‌های منحصربه‌فردی را برای مشکلات مقیاس‌بندی معرفی می‌کند و مکانیسم اجماع خاص خود به نام Doomslug را دارد.

نیر پروتکل توسط  نیر کالکتیو (NEAR Collective) ساخته می شود، جامعه پروتکل که در حال به روز رسانی کد اولیه و انتشار به روز رسانی برای اکوسیستم است. هدف اعلام شده نیر کالکتیو ایجاد پلتفرمی است که «به اندازه کافی برای مدیریت دارایی‌های با ارزش بالا مانند پول یا هویت ایمن باشد و کارایی کافی برای استفاده عموم را داشته باشد».