خرید رندر

Render (RNDR)
  • RNDRکد
  • 27رتبه

رندر توکن (RNDR) یک شبکه رندر GPU توزیع شده است که در بستر بلاکچین اتریوم ساخته شده است و هدف آن اتصال هنرمندان و استودیو‌های نیازمند به قدرت محاسباتی GPU با شرکای استخراجی است که مایل به اجاره قابلیت‌های GPU خود هستند. رندر توکن در سال ۲۰۰۹ توسط شرکت OTOY بنیانگذاری شد و توسط جولز اورباک (Jules Urbach)، مدیرعامل این شرکت در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی شد. لازم به ذکر است که RNDR توکن بومی این شبکه است که یک توکن ابزاری از نوع استاندارد ERC-۲۰ است که توسط هنرمندان در شبکه برای تبادل قدرت محاسباتی ارائه‌دهندگان GPU استفاده می‌شود. RNDR از ترکیبی از سیستم اثبات کار دستی و خودکار، یا به عبارتی دیگر اثبات رندر، برای تأیید رندر کامل یک اثر هنری قبل از پرداخت و انتشار موفقیت‌آمیز آن اثر استفاده می‌کند. کاربران گرامی، جهت خرید رندر می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:562,936
iconقیمت فروش اکنون:576,625
رندر
change-teather
تومان
رندر
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

رندر توکن (RNDR) چیست؟

رندر توکن شبکه‌ای است که راه‌حل‌های رندر مبتنی بر GPU غیرمتمرکز را ارائه می‌کند. همانطور که در وایت پیپر رندر توکن بیان شد، رندر به تبدیل یک مدل کامپیوتری دو بعدی یا سه بعدی به یک تصویر و صحنه واقعی اشاره دارد.

هدف رندر توکن اتصال هنرمندان و استودیو‌های نیازمند به قدرت محاسباتی GPU با شرکای استخراجی است که مایل به اجاره قابلیت‌های GPU خود هستند. چشم انداز اولیه رندر نتورکدموکراتیزه کردن رندر ابری GPU است. از این رو، رندر نتورک یک شبکه رندر کارآمد، مقیاس پذیر و قوی ایجاد می کند.

علاوه بر این، رندر نتورک به دنبال اتصال کاربران برای انجام کارهای رندر با افرادی است که  GPUهای غیرفعال دارند تا رندرها را پردازش کنند. بنابراین، صاحبان GPU خود را برای دریافت و تکمیل کارهای رندر به شبکه رندر متصل می کنند.

رندر توکن کارهای پیچیده مبتنی بر GPU را برای پردازش و توزیع در شبکه همتا به همتا فراهم می کند. از این رو، رندر توکن فرآیند تراکنش جریان و رندر مدل‌ها و محیط‌های سه بعدی را آسان‌تر و ساده‌تر می‌کند. شبکه رندر می‌خواهد به تدریج تکامل یابد و پروژه‌های سه بعدی جمع‌سپاری برای مدیریت حقوق دیجیتال را شامل شود. این می تواند یک بازار پر جنب و جوش برای دارایی های دیجیتال، ایده ها و برنامه های کاربردی ایجاد کند که هر کسی می تواند از آنها استفاده کند و به آنها دسترسی داشته باشد.

قابل ذکر است، رندر نقش اساسی در وظایف و گردش کار در حوزه های حرفه ای و تجاری ایفا می کند. همانطور که در وایت پیپر این پروژه ذکر شده، رندر بخش مهمی از کار معماران و کارشناسان برای تجزیه و تحلیل مدل های سه بعدی است. علاوه بر این، با توجه به ظهور واقعیت مجازی، مهندسان کامپیوتر و توسعه دهندگان برنامه می توانند از رندر زمان واقعی برای ایجاد محیط های پویا برای کاربران خود استفاده کنند.

رندر توکن (RNDR) واحد اولیه ای است که برای تبادل خدمات رندر و استریم بر روی پلتفرم استفاده می شود. کاربران باید یک حساب کاربری در شبکه Octane Render Cloud (ORC) ایجاد کنند که توکن های رندر آنها را ذخیره می کند. چنین توکن هایی را می توان برای تبادل در شبکه برای چندین سرویس رندر و استریم استفاده کرد. نکته مهم این است که این حساب‌های ایجاد شده در شبکه ORC به زنجیره اتریوم مرتبط هستند.

در طول فرآیند مبادله، شبکه ORC درخواستی برای یک قرارداد هوشمند رندر توکن ارسال می کند تا با هر دو طرف مشغول معامله شود. هزینه این کار بوسیله رندر توکن ها تعیین و محاسبه می شود و وجوه توسط قراردادهای هوشمند به حساب ها منتقل می شود.

RNDR  یک توکن کاربردی مبتنی بر ERC20 است که برای تسریع کار رندر در شبکه RNDR توسعه یافته است. نکته مهم این است که توکن های RNDR را می توان در صرافی ها فروخت و خریداری کرد. این شبکه همچنین RNDR Credits  را راه‌اندازی کرد، مکانیزمی کاربرپسند برای هنرمندان برای خرید قدرت رندر در شبکه با استفاده از استرایپ یا پی پال.

هدف RNDR ایجاد سه راه حل برای سازندگان محتوا است: حفاظت از حقوق، کسب درآمد و قدرت دادن به افراد. کاربران می‌توانند ایستگاه‌های کاری خود را در شبکه رندر ثبت کنند، که به موجب آن توکن‌های RNDR را برای تکمیل کارهای خود به دست می‌آورند. چنین توکن‌های به‌دست‌آمده‌ای را می‌توان برای تأمین بودجه پروژه‌های رندر بعدا، که در شبکه رمزگذاری می‌شوند، خرج کرد.