تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، ماتیک، ایاس و مونرو

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، ماتیک، ایاس و مونرو درصورتی که بیت کوین قیمت خود را در بازه حمایتی 30 تا 33 هزار دلار حفظ کند، این آلت کوین ها می توانند شاهد رشد در قیمت های خود باشند. با تحلیل ارزهای دیجیتال زیر همراه ما باشید. تحلیل بیت کوین (BTC) بیت کوین در رشد […]

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، ماتیک، ایاس و مونرو

تحلیل ارزهای دیجیتال‌ بیت کوین، ماتیک، ایاس و مونرو

درصورتی که بیت کوین قیمت خود را در بازه حمایتی 30 تا 33 هزار دلار حفظ کند، این آلت کوین ها می توانند شاهد رشد در قیمت های خود باشند. با تحلیل ارزهای دیجیتال زیر همراه ما باشید.

تحلیل بیت کوین (BTC)

بیت کوین در رشد کوتاه مدت خود موفق به عبور از میانگین متحرک ساده 200 روزه (41014 دلار) در 26 و 27 مه نشد. این موضوع بیانگر دفاع شدید خرس ها از این سطح است. میانگین متحرک نمایی 20 روزه (41327 دلار) شیب نزولی دارد و شاخص RSI در محدوده منفی قرار دارد که نشان دهنده برتری خرس ها است.

نمودار بیت کوین

نمودار بیت کوین

درصورتی که بیت کوین به زیر حمایت 33000 دلار نزول کند، احتمال سقوط تا بازه حمایتی 30000 – 28000 دلار وجود خواهد داشت. در صورت شکست این سطح، ریزش بیت کوین حتی می تواند تا 20000 دلار ادامه داشته باشد.

هر چه BTC مدت زمانی بیشتری را زیر میانگین متحرک ساده 200 روزه سپری کند، به همان اندازه کار گاوها برای آغاز روند صعودی دشوار خواهد بود.

هرچند که اگر قیمت از سطوح فعلی و یا از میانگین متحرک ساده 200 روزه افزایش یابد، BTC می تواند تا 48231 دلار صعود کند.

تحلیل ماتیک (MATIC)

ماتیک امروز موفق شد از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (1.58 دلار) عبور کند. میانگین متحرک نمایی 20 روزه و شاخص RSI در محدوده مثبتی قرار دارند که نشان دهنده هموار بودن مسیر صعودی است.

نمودار ماتیک

نمودار ماتیک

با این وجود یک الگوی مثلث متقارن شکل گرفته که بیانگر عدم اطمینان بین خرس ها و گاوها است. درصورت افزایش قیمت از خط مقاومت مثلث، این آلت کوین می تواند تا 2.70 و حتی 4.20 دلار ادامه بدهد.

اما بر خلاف این دیدگاه، اگر قیمت از این مقاومت نزول کند، ماتیک در داخل مثلث قرار خواهد گرفت. بسته شدن قیمت زیر این مقاومت، منجر به سقوط به 0.80 دلار خواهد شد.

تحلیل ایاس (EOS)

در 27 مه ایاس برای بهبود وضعیت خود تلاش کرد که در بازه 7.89 دلار متوقف شد. اما نکته مثبت عدم نزول قیمت به زیر میانگین 5.60 دلاری بود. این موضوع نشان می دهد که تریدرها منتظر کاهش قیمت برای خرید نیستند.

نمودار ایاس

نمودار ایاس

اگر گاوها موفق به بستن قیمت بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (6.95 دلار) شوند، احتمال صعود به سطوح 9.23 و 10.57 دلار افزایش خواهد یافت.

اما اگر روند صعودی در میانگین متحرک نمایی 20 روزه یا در سطح 7.89 دلار متوقف شود، احتمال نزول به زیر 5.60 دلار افزایش می یابد. این موضوع می تواند منجر به سقوط EOS به میانگین متحرک ساده 200 روزه (4.52 دلار) و سپس 3.57 دلار شود.

تحلیل مونرو (XMR)

تلاش های خرس ها در چند روز گذشته برای پایین کشیدن مونرو به زیر میانگین متحرک ساده 200 روزه (222 دلار) با موفقیت همراه نبوده است. این مسئله بیانگر انباشت در سطوح فعلی است.

نمودار مونرو

نمودار مونرو

گاوها در 29 مه برای افزایش قیمت به بالای میانگین متحرک نمایی 20 روزه (294 دلار) تلاش کردند اما دم بلند کندل استیک نشان از فروش در سطوح بالا می دهد. با این وجود گاوها تسلیم نشده و در تلاش برای عبور از این مانع هستند.

درصورتی که موفق شوند، یک روند صعودی آغاز خواهد شد که ممکن است تا 368 دلار ادامه داشته باشد. انتظار میرود مقاومت شدیدی در این سطح وجود داشته باشد.

اما درصورتی که مونرو به زیر میانگین متحرک ساده 200 روزه نزول کند، احتمال سقوط تا 175 و سپس 124 دلار وجود خواهد داشت.

 

همراه ما باشید

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx