ریپل قصد دارد آمازون دنیای کریپتوکارنسی شود

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ریپل قصد دارد آمازون دنیای کریپتوکارنسی شود ریپل که با ارزش ترین کمپانی حوزه ی بلاک چین معرفی شده است، قصد دارد از این فناوری در زمینه های دیگری جز پرداخت های مالی استفاده کند! از زمانی که Brad Garlinhouse مدیر عامل این کمپانی شد، ریپل تمرکز ویژه ای بر مبحث پرداخت های بین المللی […]

ریپل قصد دارد آمازون دنیای کریپتوکارنسی شود

ریپل قصد دارد آمازون دنیای کریپتوکارنسی شود

ریپل که با ارزش ترین کمپانی حوزه ی بلاک چین معرفی شده است، قصد دارد از این فناوری در زمینه های دیگری جز پرداخت های مالی استفاده کند!

از زمانی که Brad Garlinhouse مدیر عامل این کمپانی شد، ریپل تمرکز ویژه ای بر مبحث پرداخت های بین المللی با کمک بانک های جهانی داشته است.

علی رغم این موضوع، ریپل ارزش خودش را به بلاک چین قدرتمندش و ارز XRP می شناسد.

با اینکه این کمپانی تا به حال مبلغ زیادی را روی استارت آپ های بلاکچینی و کریپتو گذاشته است، قصد دارد تا نگاه توسعه خود را اصلاح کند. 

به گفته ی Ethan Bear یکی از مسئولان ارشد این کمپانی، بیان کرده است که ریپل قصد دارد تا پذیرای اپلیکیشن های مختلفی روی شبکه خودش باشد.

آن ها بیان کرده اند که میخواهند بلاکچین خود را به اندازه ی مهم ترین ارز دیجیتال قدرت ببخشند. آن ها میخواهند ریپل را آمازون دنیای کریپتو کنند. 

این کمپانی تصریح کرده است:

آمازون  با کتاب فروشی شروع کرد ما هم با پرداخت ها. دو سال دیگر نسبت ما با پرداخت ها دقیقا مثل نسبت آمازون با کتاب فروشی خواهد بود.

پیش از این نیز اخباری مبنی بر توسعه شبکه برای چنین کارهایی منتشر شده بود.

 

با ما همراه باشید

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx