فیلیپ هموند: شرکت ها بخشی از سرمایه خود را وارد کریپتو کرده اند

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

فیلیپ هموند: شرکت ها بخشی از سرمایه خود را وارد کریپتو کرده اند فیلیپ هموند (Philip Hammond)، وزیر امور خارجه سابق بریتانیا، با هشدار به مردم اعلام کرده سرمایه گذاران نهادی مقدار کمی از دارایی های خود را وارد صنعت کریپتو کرده اند. وی که در ماه اکتبر سال جاری میلادی به عنوان مشاور ارشد […]

فیلیپ هموند شرکت ها بخشی از سرمایه خود را وارد کریپتو کرده اند

فیلیپ هموند: شرکت ها بخشی از سرمایه خود را وارد کریپتو کرده اند

فیلیپ هموند (Philip Hammond)، وزیر امور خارجه سابق بریتانیا، با هشدار به مردم اعلام کرده سرمایه گذاران نهادی مقدار کمی از دارایی های خود را وارد صنعت کریپتو کرده اند.

وی که در ماه اکتبر سال جاری میلادی به عنوان مشاور ارشد در شرکت کریپتو کاپر (Copper) مشغول به کار شد، به مردم هشدار داده که مراقب نوسانات رمزارزها باشند.

از نظر او، با اینکه سرمایه گذاران نهادی دارایی های دیجیتال را به رسمیت شناخته اند، اما تنها بخش کمی از دارایی های خود را در این حوزه سرمایه گذاری کرده اند. به همین دلیل، مردم و تریدرها باید بیش از پیش مراقب سرمایه خود باشند.

به اعتقاد فیلیپ هموند، مردم باید این واقعیت را در نظر داشته باشند. و بخشی کمی از سرمایه خود را در معرض دارایی های دیجیتال قرار بدهند.

وی همچنین به این موضوع اشاره کرده که برای بخش بزرگی از جامعه سرمایه گذاری در کریپتو بیشتر حکم یک بازی را دارد تا یک سرمایه ‌گذاری جدی.

علیرغم اینکه فیلیپ هموند سرمایه گذاری در رمزارزها را به قمار تشبیه کرده، اما از مقامات بریتانیایی درخواست که تمرکز خود را از برگزیت به ارزهای دیجیتال تغییر بدهند.

به باور او، با پذیرش هر چه بیشتر بیت کوین و آلت کوین ها در سطح اقتصاد کلان، بریتانیا با این کار می تواند اقتصاد خود را محافظت کند.

به اعتقاد من موج کریپتو در حال حاضر غیرقابل توقف است. از این رو، ما باید سریع و موثر حرکت کنیم تا موقعیت لندن را تثبیت کنیم.

فیلیپ هموند در پایان گفت:

اگر مراقب نباشیم، باید با پیشی گرفتن سایر کشورها غافلگیر شویم.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx