پروتکل ADALend برنامه های آتی خود را منتشر کرد

  • زمان مطالعه: 5دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 866 نفر

پروتکل ADALend برنامه های آتی خود را منتشر کرد

ماموریت ADALend دموکراتیک کردن صنعت وام دهی با استفاده از بلاک چین کاردانو برای حذف واسطه های بانکی سنتی است.

این امر از طریق توسعه پلتفرمی که وام گیرندگان و وام دهندگان را به شیوه ای غیرمتمرکز به هم متصل می کند، محقق خواهد شد.

با کمک فناوری بلاک چین و تحقیق و توسعه IOHK، این پلتفرم راهی ساده، ایمن و شفاف‌تر برای تبادل ارزش ارائه می‌کند. پلتفرم غیرمتمرکز وام دهی به طلبکاران اجازه می دهد تا فعالیت های وام دهی را انجام دهند و محیط وام دهی ایمن تر و کارآمدتری را برای همه کاربران ایجاد کنند.

تضمین امنیت و ایمنی وام دهی در یک محیط غیرمتمرکز

در حالی که بانک‌های سنتی به بی‌توجهی به نیازها و نگرانی‌های مردم ادامه می‌دهند، ADALend آمده است تا دسترسی به وام‌هایی را برای نیازمندانی که نادیده گرفته شده‌اند فراهم کند.

ناتوانی در دسترسی به منابع مالی پیامدهای بلندمدتی دارد. ADALend بستری را برای تغییر وضعیت فعلی امور مالی فراهم می کند. در حالی که بازار ارزهای دیجیتال نوپا است، اما بسیار متنوع است.

ADALend یک پلتفرم انقلابی است که بهترین‌های هر دو جهان را با یک مدل کسب‌وکار نوآورانه گرد هم می‌آورد تا از بهترین ویژگی‌های صنایع مختلف استفاده کند، بنابراین منبع درآمدی جدید و پایدار برای مشاغل، سرمایه‌گذاران و وام گیرندگان ایجاد می‌کند.

وام دهندگان و وام گیرندگان به طور یکسان مجبور بودند با فقدان شفافیت و ایمنی مبارزه کنند که مدیریت کارآمد یک پلتفرم وام دهی را دشوار می ساخت. تیم ADALend در حال رفع این مشکل است.

این تیم دارای اقتصاددانان متخصص، مهندسان و متخصصان تجاری است که در حال کار برای ایجاد یک پروتکل وام دهی غیرمتمرکز و غیرقابل اعتماد هستند که به کاربران امکان می دهد در یک محیط خودگردان کار کنند.

با استفاده از پروتکل‌های وام‌دهی غیرمتمرکز، کاربران می‌توانند در یک محیط امن و ناشناس وام بگیرند، وام دهند و کسب درآمد کنند.

یک معماری جدید برای ADALend

ایجاد ADALend بر روی بلاکچین کاردانو با استفاده از Haskell و Plutus با قراردادهای هوشمند کاملاً محدود در روزهای اولیه یک چالش است.

با این حال، ADALend امروز اعلام کرد که پس از یک جستجوی اجرایی طولانی، آنها یک مدیر ارشد فناوری جدید، علی کرینیتسکی (Ali Krynitsky) را استخدام کرده‌اند، که تجربه گسترده‌ای در زمینه توسعه نرم‌افزار کار برای شرکت‌های نرم‌افزاری Enterprise و Consumer، و اشتیاق عمیق برای توسعه Cardano دارد.

توکن‌های ADAL تا پایان دور فروش خصوصی A در ۳۱ ژانویه در نیمه‌شب به وقت جهانی برای خرید با تخفیف در ۵۵ سنت در دسترس خواهند بود.

از اول فوریه، فروش خصوصی دور B با قیمت ۷۰ سنت وجود خواهد داشت که تا راه اندازی IDO، زمانی که قیمت اولیه ۱ دلار آمریکا خواهد بود، ادامه خواهد داشت.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx