خرید چیلیز

Chiliz (CHZ)
  • CHZکد
  • 76رتبه

چيليز (CHZ) برترين ارز ديجيتال براي ورزش و سرگرمي، و تامين کننده اولين پلتفرم طرفداري مبتني بر بلاکچين Socios.com است. طرفداران باشگاه هاي ورزشي مي توانند در اين پلتفرم توکن هاي هواداري را خريداري و تريد کنند و همچنين در نظرسنجي ها و تصميمات باشگاه ها شرکت کنند و راي بدهند. شرکت چيليز که در سال 2018 در مالت تاسيس شد، قصد دارد فاصله ايجاد شده بين هواداران فعال و منفعل را کم کند و يک توکن هواداري به عنوان روشي براي نفوذ و تاثيرگذاري در اختيار ميليون ها طرفدار متعصب ورزشي قرار بدهد. به عنوان ارز انحصاري اين پلتفرم، طرفداران از توکن CHZ براي خريد اين توکن هاي هواداري استفاده مي کنند. توکن CHZ به صورت انحصاري در پلتفرم Socios.com قرار دارد و به نحوي تامين کننده سوخت مورد نياز اين پلتفرم است. هواداران با استفاده از توکن هاي هواداري خود مي توانند در نظرسنجي ها و بررسي ها شرکت کنند. همچنين، براي شرکت در عرضه اوليه توکن هاي هواداري، کاربران به توکن CHZ نياز دارند و از اين توکن مي توان براي خريد توکن هاي هواداري مختلف استفاده کرد.  توکن CHZ نقدينگي بالايي دارد و در برخي از بزرگترين صرافي هاي شناخته شده جهان مانند Binance، Bitpanda ، HBTC ، Paribu ، Mercado ، HBTC تريد مي شود. کاربران گرامی، جهت خرید چیلیز می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:7,000.58
iconقیمت فروش اکنون:7,211.28
چیلیز
change-teather
تومان
چیلیز
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

چیلیز (CHZ) چیست؟

چیلیز ارز دیجیتال پیشرو برای ورزش و سرگرمی توسط ارائه‌دهنده FinTech مستقر در مالتا است. این پلتفرم سرگرمی و ورزشی مبتنی بر بلاکچین Socios را اجرا می کند که به کاربران امکان می دهد در مدیریت برندهای ورزشی مورد علاقه خود شرکت کنند. چندین فن توکن که توسط Socios.com ساخته شده است، نمونه ای از آن هستند. برای باشگاه‌ها و انجمن‌های ورزشی، توکن‌های هواداری راهی برای ارتباط با طرفداران خود و باز کردن جریان‌های درآمد جدید ارائه می‌دهند.

به عنوان مثال، هواداران می توانند از طریق نظرسنجی ها و رای گیری ها، مانند پیام هایی که کاپیتان باید روی بازوبند خود ببندد، شرکت کرده و بر تصمیمات مربوط به باشگاه تأثیر بگذارند. این شرکت قصد دارد فاصله بین طرفداران فعال و منفعل بودن را پر کند. چیلیز با برخی از بزرگترین موسسات ورزشی در جهان همکاری کرده است: باشگاه بارسلونا، منچسترسیتی، یوونتوس تورین و پاری سن ژرمن. همچنین دارای مشارکت با UFC و سازمان های گیمینگ است. با خرید CHZ، طرفداران به فن توکن های مختلف دسترسی پیدا می کنند و به معنای واقعی کلمه در باشگاه خود سهام دارند.