رتبه این کیف پول
icon

کیف پول سامورایی Samourai wallet

کیف پول سامورایی Samourai wallet

کیف پول سامورایی یکی از محبوب ترین و امن ترین کیف پول های موجود برای بیت کوین است.  یک کیف پول نرم افزاری موبایل که نسخه اندروید و ios آن در دسترس می باشد. 
سامورایی یک کیف پول تخصصی می باشد که بر روی غیر متمرکز سازی، حفظ حریم خصوصی مالی، شفافیت، امنیت و قابلیت تعویض پذیری تمرکز دارد و ویژگی های آن در مقایسه با سایر کیف پول های دیگر پیشرفته تر به شمار می آید. 

وب سایت:  samouraiwallet.com


ویژگی ها

این کیف پول دارای ویژگی های زیادی است که در اینجا چند مورد را ذکر می کنیم. 

  • امنیت: هیچ کیف پول موبایلی به اندازه سامورایی ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی ندارد. ویژگی های امنیتی آن به قدری بالا است که گوگل پلی یکبار دستور حذف برخی از آنها را صادر کرد و سامورایی مجبور به حذف سه مورد از این ویژگی ها شد. از قبیل حالت
  • مخفی، دسترسی با پیامک و مقابله با جانشینی سیم کارت، که این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد از طریق ارائه روش های جایگزین توزیع، مانند دانلود مستقیم و F-Droid بتوانند دوباره این ویژگی های امنیتی را به کاربران ارائه کند. 


از موارد دیگری که دلیل امنیت بالای این کیف پول می باشد می توان به چند مورد اشاره کرد:

 

  • سامورایی از داده ها و اطلاعات کاربران خود از طریق رمزگذاری پیشرفته AES-256 محافظت می کند. 
  • استفاده از رمزگذاری BIP38 باعث ایجاد یک لایه امنیتی اضافی در این کیف پول شده است. 

 

  • سرعت بالا: کیف پول سامورایی از سگویت پشتیبانی می کند. سگویت باعث سرعت بخشیدن به انجام معاملات و کاهش هزینه ها می شود. 
  • مخفی بودن IP : کیف پول سامورایی با ویژگی حریم خصوصی خود از Tor و Vpn پشتیبانی می کند و باعث مخفی نگه داشتن موقعیت کاربران می شود. 
  • هزینه های انتقال پویا: یکی از ویژگی های پیشرفته کیف پول سامورایی این است که می تواند هزینه انتقال معاملات را به منظور سرعت بخشیدن به انجام آن ها افزایش دهد و هزینه های انتقال مورد نظر با نرخ استاندارد تعیین شده اند اما کاربران می توانند این هزینه ها را افزایش دهند. 


ارزهای پشتیبانی شده

کیف پول سامورایی یک کیف پول اختصاصی بیت کوین می باشد.