خرید چین لینک

ChainLink (LINK)
  • LINKکد
  • 15رتبه

توکن چین لینک یک ارز دیجیتال است که توسط شبکه ChainLink برای پرداخت هزینه های عملکردهای مختلف که مربوط به داده ها می شوند مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال، کاربران با استفاده از چین لینک می توانند هزینه های بازیابی داده های خارج از زنجیره، قالب بندی داده ها برای انطباق با قالب های سازگار با بلاکچین، محاسبات برون سپاری و غیره استفاده کند. کاربران با استفاده از پلتفرم چین لینک می توانند قراردادهای هوشمند را از طریق API های مختلف یا فیدهای داده که با اطلاعات خارجی کار می کنند، اجرا کنند. ارز دیجیتال چین لینک، ارزی مبتنی بر شبکه اتریوم است و به طور فعال با زنجیره بلوک اتریوم تعامل دارد. کاربران گرامی، جهت خرید چین لینک می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:937,930
iconقیمت فروش اکنون:960,317
چین لینک
change-teather
تومان
چین لینک
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

چین لینک چیست ؟

چین لینک که در سال 2017 تأسیس شد، یک لایه انتزاعی بلاکچین است که قراردادهای هوشمند متصل جهانی را امکان پذیر می کند. از طریق یک شبکه اوراکل غیرمتمرکز، چین لینک به بلاکچین ها اجازه می دهد تا به طور ایمن با فیدهای داده های خارجی، رویدادها و روش های پرداخت تعامل داشته باشند و اطلاعات مهم خارج از زنجیره مورد نیاز قراردادهای هوشمند پیچیده را فراهم کنند تا به شکل غالب توافق دیجیتال تبدیل شوند.

شبکهچین لینک توسط یک جامعه منبع باز بزرگ از ارائه دهندگان داده، اپراتورهای گره، توسعه دهندگان قرارداد هوشمند، محققان، حسابرسان امنیتی و غیره هدایت می شود. تمرکز این شرکت بر تضمین مشارکت غیرمتمرکز برای همه اپراتورهای گره و کاربرانی است که به دنبال مشارکت در شبکه هستند.