خرید اوشن پروتکل

OCEAN PROTOCOL (OCEAN)
  • OCEANکد
  • 134رتبه

اوشن پروتکل (OCEAN) يک اکوسيستم مبتني بر بلاکچين است که به افراد و مشاغل اين امکان را مي دهد تا به راحتي با استفاده از داده توکن هاي مبتني بر ERC-20 از داده هاي خود کسب درآمد کنند. با استفاده از اوشن پروتکل، ناشران مي توانند با حفظ حريم خصوصي و کنترل، از داده هاي خود درآمد داشته باشند و از طرفي مصرف کنندگان مي توانند به مجموعه داده هايي که قبلاً در دسترس نبوده يا يافتن آنها دشوار بود، دسترسي پيدا کنند. اين مجموعه داده ها را مي توان در بازار اوشن پيدا کرد و آنها را خريد و فروش کرد.
در اوشن پروتکل، هر سرويس داده با يک توکن داده منحصر به فرد نمايش داده مي شود. به اين صورت که اشخاص ثالث مي توانند از داده ها بدون اينکه از محيط امن بازار خارج شوند، استفاده کنند. از توکن OCEAN علاوه بر خريد و فروش داده ها، مي توان براي اهداف مديريتي و استيکينگ نيز استفاده کرد. قيمت اين توکن هاي داده توسط يک استخرAMM  تعيين مي شود، که براساس خريد و فروش و عرضه و تقاضا تنظيم مي شود. اوشن پروتکل در سال 2017 توسط يک گروه باتجربه از مشاوران و کارآفرينان، که با هم تجربه زيادي در زمينه توسعه و رشد مشاغل با فناوري پيشرفته دارند، تاسيس شد. تيم اصلي اوشن پروتکل شامل بروس پان (Bruce Pon)، يک مدير پروژه بين المللي باتجربه، ترنت مک کناگي (Trent McConaghy)، متخصص هوش مصنوعي، کريستينا پان (Cristina Pon)، مدير بازاريابي و رضوان التنو (Razvan Olteanu) با بيش از 20 سال تجربه فني و مديريتي در نقش هاي ارشد مي شود. اوشن پروتکل به هر کسي که داراي مجموعه اي از داده ها است، اين امکان را مي دهد که داده هاي خود را توکنيزه کرده و در دسترس مصرف کنندگان و علاقه مندان قرار بدهد. اوشن پروتکل همچنين امکانات لازم براي راه اندازي بازارهاي داده را در اختيار شرکت ها قرار مي دهد. کاربران گرامی، جهت خرید اوشن پروتکل می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:54,238.4
iconقیمت فروش اکنون:55,793.7
اوشن پروتکل
change-teather
تومان
اوشن پروتکل
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

اوشن پروتکل چیست؟

اوشن پروتکلیک اکوسیستم مبتنی بر بلاک چین است که به افراد و مشاغل اجازه می دهد تا به راحتی ارزش داده های خود را باز کنند و از طریق استفاده از توکن های مبتنی بر ERC-20 از آن درآمد کسب کنند. از طریقاوشن پروتکل، ناشران می توانند از داده های خود با حفظ حریم خصوصی و کنترل درآمد کسب کنند، در حالی که مصرف کنندگان اکنون می توانند به مجموعه داده هایی دسترسی داشته باشند که قبلاً در دسترس نبودند یا یافتن آنها دشوار بود. این مجموعه داده ها را می توان در بازار اوشن کشف کرد، جایی که می توان آنها را خریداری کرد و بعداً مصرف یا فروخت.

در اوشن پروتکل، هر سرویس داده توسط یک دیتا توکن منحصر به فرد نشان داده می شود که برای بسته بندی یک مجموعه داده یا سرویس محاسبه به داده استفاده می شود. این اساساً به اشخاص ثالث اجازه می دهد تا عملیات را روی داده ها انجام دهند بدون اینکه هرگز از محاصره امن داده خارج شوند. 

اوشن یک توکن کاربردی است که علاوه بر خرید و فروش داده به عنوان واحد مبادله در بازار اوشن، برای اداره جامعه و سرمایه گذاری روی داده ها استفاده می شود. قیمت این دیتاتوکن‌ها توسط یک استخر AMM دیتا توکنتعیین می‌شود که قیمت دیتاتوکن را بر اساس عرضه و تقاضا تنظیم می‌کند.