خرید لونا کلاسیک

Terra Classic (LUNC)
  • LUNCکد
  • 119رتبه

ترا (LUNA) يک پروتکل بلاکچين است که از استيبل کوين هاي با پشتوانه فيات براي تامين سيستم هاي پرداخت جهاني با ثبات استفاده مي کند. طبق وايت پيپر اين پروژه، ترا ثبات قيمت و پذيرش گسترده ارزهاي فيات را با قابليت ضد سانسور بيت کوين ترکيب کرده و تسويه حساب هاي سريع و مقرون به صرفه را ارائه مي دهد.توسعه ترا در ژانويه سال 2018 توسط دنيل شين (Daniel Shin) و دو کوان (Do Kwon) آغاز شد و شبکه اصلي آن به طور رسمي در آوريل سال 2019 راه اندازي شد. از توکن بومي ترا به نام LUNA براي تثبيت قيمت استيبل کوين هاي اين پروتکل استفاده مي شود. هولدرهاي LUNA همچنين مي توانند در مديريت پروژه و راي گيري ها شرکت کنند و اينگونه در توسعه پروژه سهيم باشند.ترا در تلاش است تا با استفاده از استيبل کوين هاي خود که از پشتوانه ارزهاي فيات برخوردار هستند، خود را متمايز کند. اين پروژه اعلام کرده است که قصد دارد ماهيت بدون مرز ارزهاي ديجيتال را با ثبات ارزهاي فيات ترکيب کند.  ترا مشارکت و همکاري هاي مختلفي با چندين پلتفرم پرداختي به ويژه در منطقه آسيا و اقيانوسيه ايجاد کرده است.به عنوان نمونه، در ژوئيه سال 2019، ترا اعلام کرد که با يک شرکت کره اي پرداخت تلفن همراه به نام چاي (Chai) وارد همکاري شده است. طبق اين همکاري، تمام پرداخت هاي انجام شده توسط اين شرکت تجارت الکترونيکي در بستر شبکه بلاکچين ترا پردازش خواهند شد. کاربران گرامی، جهت خرید لونا کلاسیک می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:6.02083
iconقیمت فروش اکنون:6.417
لونا کلاسیک
change-teather
تومان
لونا کلاسیک
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

لونا کلاسیک چیست ؟

لوناکلاسیک با بیان اینکه مزایای بدون مرز ارزهای دیجیتال را با ثبات قیمت روزانه ارزهای فیات ترکیب می کند، به دنبال متمایز کردن خود از طریق استفاده از استیبل کوین های فیات است. لونا کلاسیک میخ یک دلاری را از طریق الگوریتمی حفظ می کند که به طور خودکار عرضه استیبل کوین را بر اساس تقاضا تنظیم می کند. این کار با تشویق دارندگان لونا برای سواپ ان در صورت نیاز، انجام می‌شود تا عرضه استیبل‌کوین را منطبق با تقاضا افزایش یا کاهش دهند.

ترا کلاسیک منشا استیبل کوین الگوریتمی TerraClassicUSD (UST) است که اکنون به UST وثیقه‌شده LUNC تغییر نام داده است، که در ماه مه 2022 در یک عملیات بانکی سقوط کرد. این امر ارزش لونا را تقریباً به صفر رساند و باعث راه‌اندازی زنجیره جدیدی شد - که منجر به ایجاد ترا کلاسیک و ترا شد. 

توسعه ترا کلاسیک در ژانویه 2018 آغاز شد و بلاکچین در آوریل 2019 راه اندازی شد. تلاش کرد ثبات قیمت و پذیرش گسترده ارزهای فیات را با مقاومت در برابر سانسور بیت کوین ترکیب کند و تسویه حساب های سریع و مقرون به صرفه را از طریق استیبل کوین UST ارائه دهد. ترا کلاسیک، استیبل‌کوین‌های وابسته به دلار آمریکا، وون کره جنوبی، توگریک مغولی و سبد ارزهای ویژه حقوق برداشت صندوق بین‌المللی پول را ارائه کرد.

بلاکچین جدید ترا میراث تراکلاسیک را بدون استیبل کوین UST ادامه می دهد. با کمک جامعه لونا که "LUNAtics" نام دارد، به گسترش خود ادامه می دهد و UX و UI در سطح جهانی را تکامل می دهد که ترا کلاسیک را در اوج خود به رتبه دوم در ارزش کل قفل شده (TVL) رساند. بسیاری از برنامه های غیرمتمرکز موافقت کرده اند که برای ادامه عملکرد خود به ترا مهاجرت کنند.