رتبه این کیف پول
icon

کیف پول ایدو Eidoo Wallet

کیف پول ایدو Eidoo Wallet

کیف پول چندگانه eidoo توسط شرکت سوئیسی به همین نام در سال ۲۰۱۷ ایجاد شده است که علاوه بر کیف پول چندگانه بودن یک اکسچنج و صرافی هیبریدی نیز می باشد.  این کیف پول دارای قابلیت استفاده نوع موبایلی و دسکتاپی را دارد و سیستم عامل های اندروید ، ios ، لینوکس، مک و ویندوز را پشتیبانی می کند.

هدف از ایجاد eidoo بهبود چگونگی مدیریت دارایی ها، سرمایه گذاری و سود در اقتصاد بلاکچین می باشد. به عبارتی ایجاد یک روش نوین به شیوه خود برای روابط بین افراد و ارزهای دیجیتال می باشد. 

وب سایت: eidoo.io

 

ویژگی ها
۱. کاربری ساده : eidoo دارای یک کاربری آسان ، زیبا و کاربر پسند می باشد. 
۲. اکسچنج هیبرید (hybrid exchange) : کیف پول eidoo به عنوان تبادل ترکیبی عمل کرده و به کاربران اجازه می دهد تا به فروش، خرید و تبدیل رمزنگاری ارزها بر روی یک پلتفرم را انجام دهند.
۳. امنیت بالا: eidoo به علت داشتن سابقه امنیتی پایین و هک شدن در گذشته با تلاش روز افزون، در حال حاضر توانسته است امنیت بالایی را ایجاد کند. 
بطور مثال یک ابزار ایمن را فراهم کرده که می تواند اطمینان حاصل کند که آدرس ico همیشه یکسان است و تغییر نمی کند و یا اینکه eidoo هرگز آدرس را بصورت عمومی در معرض نمایش نمی گذارد. 
یا در مراحل ابتدایی تر، هنگامی که برنامه کیف پول eidoo را می خواهید نصب کنید، می توانید با یک کد ۱۲ رقمی تمام حساب ها و آدرس ها و همچنین کلیدهای امضای خود را ایمن کنید. 
۴. در نهایت تیم eidoo در تلاش هستند تا سرویس های زیادی را به برنامه ها و اپلیکیشن های خود اضافه کنند تا تعداد قابل توجهی از کاربران را در جهان جذب نمایند. 

 

ارزهای پشتیبانی شده

این کیف پول درحال حاضر لایت‌کوین، اتریوم، بیت کوین و تمامی توکن هایی که بر بستر ERC20 می باشند را پشتیبانی می کند و در تلاش است که این تعداد را افزایش دهد