دیسنترالند 1 میلیارد دلار در متاورس سرمایه گذاری می کند

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

دیسنترالند 1 میلیارد دلار در متاورس سرمایه گذاری می کند پلتفرم دیسنترالند که در آن می توان بازی کرد، رویدادهای مختلفی برگزار کرد و یا به ترید NFT ها پرداخت، قصد دارد یک میلیارد دلار در متاورس خود سرمایه گذاری کند. بری سیلبرت (Barry Silbert)، یکی از حامیان اولیه دیسنترالند در این خصوص گفت: حالا […]

دیسنترالند 1 میلیارد دلار در متاورس سرمایه گذاری می کند

دیسنترالند 1 میلیارد دلار در متاورس سرمایه گذاری می کند

پلتفرم دیسنترالند که در آن می توان بازی کرد، رویدادهای مختلفی برگزار کرد و یا به ترید NFT ها پرداخت، قصد دارد یک میلیارد دلار در متاورس خود سرمایه گذاری کند.

بری سیلبرت (Barry Silbert)، یکی از حامیان اولیه دیسنترالند در این خصوص گفت:

حالا که قیمت MANA از 5 دلار عبور کرده است، 1 میلیارد دلار برای ساخت متاورس غیرمتمرکز در دسترس قرار گرفته است.

وی پیشتر گفته بود:

دائو دیسنترالند بیش از 200 میلیون MANA در اختیار دارد که برای توسعه متاورس استفاده خواهد شد. هر چه قیمت MANA بیشتر باشد، منابع بیشتری برای توسعه متاورس در دسترس خواهد بود.

دیسنترالند 1 میلیارد دلار در متاورس سرمایه گذاری می کند

نمودار MANA

لازم به ذکر است که در حال حاضر، در زمان نگارش این مطلب، قیمت MANA با بیش از 50٪ افزایش در یک هفته گذشته از 5 دلار عبور کرده است.

چندی پیش نیز همانطور که در ارزینجا خواندید،‌ مدیر عامل شرکت فیسبوک از تغییر نام این شرکت به متا خبر داد. زاکربرگ عنوان کرده بود که شرکتش یک بودجه 10 میلیارد دلاری برای متاورس در نظر گرفته است. با توجه به ارائه متا، به نظر می رسد که تمرکز این شرکت بیشتر بر روی بخش سخت افزاری است.

انویدیا در عوض ظاهراً بر روی نرم‌ افزار متمرکز شده است. مدیر عامل این شرکت، جنسن هوانگ (Jensen Huang)، از ابزاری به نام آمنی ورس (Omniverse) صحبت کرده بود، که به سازندگان متاورس امکان یکپارچه سازی قابلیت‌ های خود را می دهد.

به گفته هوانگ دنیای سه بعدی بسیار بزرگتر از دنیای فیزیکی خواهد بود. در این دنیا، ما ابزارها، ماشین‌ و سایر اشیا را خریداری خواهیم کرد. از نظر او بخش جذاب تر متاورس پتانسیل صنعتی آن خواهد بود.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx