کوین شیرز: افزایش تمایل سرمایه گذاران نهادی به محصولات لایه یک

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

کوین شیرز: افزایش تمایل سرمایه گذاران نهادی به محصولات لایه یک گزارش شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال کوین شیرز (CoinShares) نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی به محصولات سرمایه گذاری لایه 1 علاقه مند شده اند. محصولات لایه 1 در این گزارش آمده است که محصولات سرمایه گذاری تازه ایجاد شده ترا، تزوس و […]

کوین شیرز افزایش تمایل سرمایه گذاران نهادی به محصولات لایه یک

کوین شیرز: افزایش تمایل سرمایه گذاران نهادی به محصولات لایه یک

گزارش شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال کوین شیرز (CoinShares) نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی به محصولات سرمایه گذاری لایه 1 علاقه مند شده اند.

محصولات لایه 1

در این گزارش آمده است که محصولات سرمایه گذاری تازه ایجاد شده ترا، تزوس و کازماس به ترتیب شاهد جذب 2.2، 0.9 و 0.6 میلیون دلار سرمایه بوده اند.

بیت کوین و اتریوم

بیت کوین به عنوان بزرگترین ارز دیجیتال بازار در چهار هفته متوالی شاهد سرمایه ورودی بوده است. در آخرین هفته، 25 میلیون دلار سرمایه به این رمزارز تزریق شده است. اما اتریوم بعد از 9 هفته خروج سرمایه، 21 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است.

محصولات سرمایه‌ گذاری با چندین دارایی دیجیتال، که به عنوان محصولات سرمایه ‌گذاری دیجیتال چند دارایی نیز شناخته می ‌شوند، در هفته گذشته نزدیک به 20 میلیون دلار سرمایه ورودی داشته اند.

سولانا و ریپل نیز به ترتیب 3.1 و 2 میلیون دلار سرمایه ورودی ثبت کرده اند.

گزارش کوین شیرز همچنین نشان می دهد که میزان سرمایه ورودی در نقاط جغرافیایی مختلف دست خوش تغییراتی شده است. به عنوان نمونه، در قاره امریکا 5.5 میلیون دلار سرمایه خارج شده اما در اروپا 80.7 میلیون دلار سرمایه به محصولات مختلف تزریق شده است.

 

 

نظرات بیان شده در اخبار و تحلیل ها صرفا ترجمه ای از منابع مذکور می باشند. و تیم تحریریه ارزینجا هیچ گونه مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx