خرید ثورچین

THORChain (RUNE)
  • RUNEکد
  • 56رتبه

ثورچين (RUNE) که در ابتدا در ژانويه 2021 راه اندازي شد، يک پروتکل نقدينگي غيرمتمرکز است که به کاربران اين امکان را مي دهد که دارايي هاي ديجيتال خود را به راحتي و بدون اينکه کنترل کامل بر آنها را از دست بدهند، در شبکه هاي مختلف تريد کنند. با ثورچين، کاربران مي توانند بدون نياز به ويژگي اعتماد و تکيه بر اردر بوک (کتاب هاي سفارش)‌ براي تأمين نقدينگي، به راحتي دارايي هاي خود را سواپ کنند. توکن ابزاري بومي پلتفرم ثورچين، رون (RUNE) نام دارد که به عنوان يک ارز پايه و همچنين براي اهداف مديريتي و امنيتي در اکوسيستم ثورچين استفاده مي شود. طبق گفته نماينده رسمي ثورچين، اين پلتفرم مدير عامل، بنيانگذار و مديران اجرايي ندارد. در عوض، توسعه پلتفرم بيشتر از طريق Gitlab سازمان يافته است. ثورچين از يک سيستم منحصر به فرد براي کمک به کاهش مسئله "ضررهاي ناپايدار" استفاده مي کند. علاوه بر اين، ثورچين مجموعه اي از فناوري هاي جديد را شامل مي شود که اين پلتفرم را به سادگي در اختيار همه، حتي افرادي که از تجربه بالايي برخوردار نيستند، قرار داده است. اين پلتفرم سود محور نيست و تمام هزينه هاي توليد شده در اين پروتکل مستقيماً به کاربران تعلق مي گيرد. کاربران گرامی، جهت خرید ثورچین می توانید از طریق سایت ارزینجا اقدام فرمائید.

icon قیمت خرید اکنون:256,535
iconقیمت فروش اکنون:262,774
ثورچین
change-teather
تومان
ثورچین
header icon

نمودار قیمت

انتخاب بر اساس بازه زمانی
  • محتوایی یافت نشد

ثورچین (RUNE) چیست؟

ثورچین یک پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز است که به کاربران این امکان را می‌دهد تا به راحتی دارایی‌های رمزنگاری شده را در طیف وسیعی از شبکه‌ها بدون از دست دادن نگهبانی کامل دارایی‌های خود در این فرآیند مبادله کنند.

با ثورچین ، کاربران می توانند به سادگی یک دارایی را با دیگری در یک محیط بدون مجوز، بدون نیاز به تکیه بر کتاب های سفارش برای تامین نقدینگی، تعویض کنند. در عوض، قیمت‌های بازار از طریق نسبت دارایی‌ها در یک مجموعه حفظ می‌شوند.

توکن ابزار بومی پلتفرم ثورچین RUNE است. این ارز به عنوان ارز پایه در اکوسیستم ثورچین استفاده می‌شود و همچنین برای مدیریت پلتفرم و امنیت به عنوان بخشی از مکانیسم‌های مقاومت  ثورچین استفاده می‌شود.