سقوط شدید بیت کوین کش (BCH)

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

سقوط شدید بیت کوین کش (BCH) بیت کوین کش (BCH) نیز مانند بیت کوین (BTC) با سقوطی که در چند وقت اخیر تجربه کرده است، به پایین ترین حد ممکن خود در سه سال اخیر رسیده است. دیروز بیت کوین کش در برابر بیت کوین به ارزش ۰.۰۲۲ بیت کوین معامله شد که در مقایسه […]

سقوط شدید بیت کوین کش (BCH)

سقوط شدید بیت کوین کش (BCH)

بیت کوین کش (BCH) نیز مانند بیت کوین (BTC) با سقوطی که در چند وقت اخیر تجربه کرده است، به پایین ترین حد ممکن خود در سه سال اخیر رسیده است. دیروز بیت کوین کش در برابر بیت کوین به ارزش ۰.۰۲۲ بیت کوین معامله شد که در مقایسه با دوران اوج خود در سال ۲۰۱۸ کاهش شدیدی داشته است. در سال ۲۰۱۷ بیت کوین کش به عنوان شاخه ای از بیت کوین راه اندازی شد و در ابتدا توسط تجار و شرکت ها حمایت شد اما موفق نشد پا به پای بیت کوین پیش برود و رفته رفته از محبوبیتش کاسته شد.

بعد از رسیدن به ارزش ۰.۴۴ بیت کوین که بالاترین میزان برای بیت کوین کش محسوب می شد، این رمزارز در ماه فوریه شروع به روند نزولی خود کرد. Alistair Milne که کار آفرین و تحلیلگر رمزارزها است درباره ریزش بیت کوین کش چنین گفت:

به نظر من آینده برای بیت کوین و بیت کوین کش تاریک است و هیچ سطح پشتیبانی برای این دو رمزارز وجود ندارد.

سقوط شدید بیت کوین کش (BCH)

نمودار هفته ای بیت کوین و بیت کوین کش

بیت کوین هم اکنوان ۵۵.۸ ٪ سرمایه بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می دهد که از آوریل سال ۲۰۱۹ به پایین ترین سطح خود رسیده است. با وجود کاهش شدید بیت کوین کش، Narek Gevorgyan، مدیر عامل CoinStats،علاقه مند به سقوط هرچه بیشتر بیت کوین کش است. وی گفت:

صادقانه می گویم که بیت کوین کش در حباب بزرگی قرار گرفته است. اینکه این رمزارز چگونه توانسته جز ده ارز برتر باشد، برای من اصلا قابل درک نیست. واقعا بیت کوین کش برای کسی مهم نیست اما این ارز همچنان در جمع ده ارز برتر است.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx