آموزش برداشت ارز از کیف پول ارزینجا

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

آموزش تصویری برداشت ارز از کیف پول ارزینجا مرحله اول مرحله دوم مرحله سوم مرحله چهارم مرحله پنجم مرحله ششم مرحله هفتم مرحله هشتم مرحله نهم مرحله دهم مرحله یازدهم مرحله دوازدهم مرحله سیزدهم قبلی بعدی برداشت ارز از کیف پول ارزینجا ابتدا وارد پنل کاربری خود شده و روی گزینه “کیف من” کلیک می […]

آموزش تصویری برداشت ارز از کیف پول ارزینجا

بیت کوین
مرحله اول
اتریوم
مرحله دوم
دوج کوین
مرحله سوم
شیبا
مرحله چهارم
بیتکوین
مرحله پنجم
الروند
مرحله ششم
لونا کلاسیک
مرحله هفتم
شیبا
مرحله هشتم
ریپل
مرحله نهم
بایننس کوین
مرحله دهم
بی بی دوج
مرحله یازدهم
شیبا
مرحله دوازدهم
ارزینجا
مرحله سیزدهم

قبلی
بعدی

برداشت ارز از کیف پول ارزینجا

 • ابتدا وارد پنل کاربری خود شده و روی گزینه “کیف من” کلیک می کنیم.
 •  در قسمت جستجو اسم ارز مد نظر خود را وارد نمایید.
 •  به عنوان مثال ریپل را وارد می کنیم و سپس روی گزینه برداشت کلیک کرده تا وارد صفحه برداشت شویم.
 •  در صفحه درخواست برداشت در قسمت نوع ارز نیز می توانید نام ارز مدنظر خود را انتخاب نموده و سپس مشخص کنید که ارز را به کجا انتقال می دهید ، به یک کیف پول دیگر یا کاربر ارزینجا.

ابتدا اموزش انتقال به کیف پول را با هم بررسی می کنیم:

 • پس از انتخاب گزینه کیف پول می بایست آدرس مقصد را وارد نماییم. و مشخص می کنیم که که آدرس مد نظر تگ دارد یا خیر و اگر دارای تگ می باشد انرا در کادر مشخص شده وارد نماییم.
 • پس از وارد کردن آدرس نوع ارسال مشخص می شود، که در اینجا با توجه به آدرس وارد شده ما شبکه ای که با آدرس مطابقت دارد و پشتیبانی می شود به رنگ سبز و شبکه هایی که مطابقت ندارند به رنگ قرمز در می‌آیند. دقت کنید که شبکه انتخابی با شبکه ارز در کیف پول مد نظر مطابقت داشته باشد، در غیر اینصورت ارز شما مفقود گردیده و مسئولیت آن با خود کاربر می باشد.
 • مقداری که قصد برداشت آنرا داریم در کادر برداشت وارد می کنیم، توجه داشته باشید این میزان نباید بیشتر از موجودی شما در کیف پول ارزینجا باشد. در اینجا به عنوان نمونه ۴۰ را وارد می کنیم.
 • اگر قصد برداشت کل موجودی را داریم، میتوانیم با کلیک روی گزینه انتخاب همه موجودی را وارد نماییم.
 • پس از وارد کردن میزان، مقدار دریافتی با احتساب کارمزد انتقال (مبلغی که شبکه ارز در زمان انتقال برداشت می کند) را مشاهده خواهید کرد.
 • در نهایت گزینه برداشت را انتخاب می کنیم.
 • حال باید مراحل امنیتی را انجام دهیم و درخواست کد یکبار مصرف دهیم. این کد به سیم کارت ثبت شده در پنل کاربر ارسال می شود.
 • پس از وارد کردن کد درخواست، برداشت ثبت می شود. حال از طریق گزینه مشاهده وضعیت یا گزینه تاریخچه در منوی بالا می توانید وضیعت درخواست خود را بررسی کنید.

آموزش انتقال ارز به کاربر ارزینجا

 • جهت انتقال ارز به کاربر ارزینجا، پس از مشخص کردن نام ارز می بایست شماره موبایل اکانت کاربر دریافت کننده را وارد نماییم.
 • توجه داشته باشید که در زمان انتقال ارز به کاربر ارزینجا هزینه انتقال از شما کسر نمی شود و انتقال رایگان می باشد.
 • سپس مقداری که قصد انتقال انرا داریم مشخص می کنیم و در نهاین دکمه برداشت را کلیک می نماییم.
 • حال باید مراحل امنیتی را انجام دهیم و درخواست کد یکبار مصرف دهیم. این کد به سیم کارت ثبت شده در پنل کاربر ارسال می شود.
 • پس از وارد کردن کد، درخواست برداشت ثبت می شود. حال از طریق گزینه مشاهده وضعیت یا گزینه تاریخچه در منوی بالا می توانید وضیعت درخواست خود را بررسی کنید.

محتوا کامل
بستن محتوا

نکته بسیار مهم
در برداشت، قسمتی به نام تگ ممو قرار داده شده است. حتما دقت کنید اگر ارز شما علاوه بر آدرس تگ و ممو نیز دارد آن را به درستی در کادر مخصوص وارد نمایید، در غیر اینصورت ارز شما به آدرسی اشتباه ارسال خواهد شد و مسئولیت این مورد با کاربر سایت می باشد.

ارزهای دیجیتال

کاربران گرامی به سادگی می توانید برای برداشت ارز دیجیتال از کیف پول ارزینجا به کیف پول ارزدیجیتال شخصی خود اقدام نمایید.

صرافی ارزدیجیتال

راز و رمز ارزها در ارزینجا

سوالات متداولآیا برای انتقال ارز به یک کیف پول دیگر از وبسایت ارزینجا تنها به آدرس کیف پول نیاز داریم؟

خیر، در برداشت، بعضی از ارزها دارای تگ ممو می باشد. حتما دقت کنید اگر ارز شما علاوه بر آدرس تگ و ممو نیز دارد آن را به درستی در کادر مخصوص وارد نمایید، در غیر اینصورت ارز شما به آدرسی اشتباه ارسال خواهد شد و مسئولیت این مورد با کاربر می باشد.آیا هنگام برداشت ارز دیجیتال از وبسایت ارزینجا، شبکه آدرس واردشده توسط کاربر مشخص می‌شود؟

بله، هنگام ورود آدرس توسط کاربر، شبکه ای که با آدرس مطابقت دارد و پشتیبانی می شود به رنگ سبز و شبکه هایی که مطابقت ندارند به رنگ قرمز می باشند. دقت کنید که شبکه انتخابی با شبکه ارز در کیف پول مد نظر مطابقت داشته باشد، در غیر اینصورت ارز شما مفقود گردیده و مسئوولیت آن با خود کاربر می باشدچگونه می‌توانیم کل ارز را برای برداشت انتخاب کنیم؟

در صفحه درخواست برداشت، قسمت مقدار برداشت، می‌توانیم با کلیک روی گزینه “انتخاب” همه موجودی را وارد نماییم.کد یکبارمصرف را کجا می‌توانم دریافت کنم؟

کد یکبارمصرف به سیم کارت ثبت شده در پنل کاربر ارسال می شود.هزینه انتقال داخلی (به یک کاربر دیگر ارزینجا) چقدر است؟

توجه داشته باشید که در زمان انتقال ارز به کاربر ارزینجا هزینه انتقال از شما کسر نمی شود و انتقال رایگان می باشد.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx