تحلیل بیت کوین | تحلیل تکنیکال BTC

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

بیت کوین در طی روز گذشته حرکتی را آغاز کرد و خود را به بالای قیمت 17 هزار دلاری رساند. این حرکت تا حد زیادی به ریزش ارزش دلار مربوط بود که در نمودار شاخص قیمت دلار (DXY) مشخص بود و در تحلیل قبلی درباره‌اش صحبت کردیم. همانطور که در نمودار فوق مشخص شده، این […]

بیت کوین در طی روز گذشته حرکتی را آغاز کرد و خود را به بالای قیمت 17 هزار دلاری رساند. این حرکت تا حد زیادی به ریزش ارزش دلار مربوط بود که در نمودار شاخص قیمت دلار (DXY) مشخص بود و در تحلیل قبلی درباره‌اش صحبت کردیم.

تحلیل بیت کوین
نمودار روزانه شاخص قیمت دلار

همانطور که در نمودار فوق مشخص شده، این شاخص یک تقاطع مرگ را کامل کرد که نشانه‌ای نزولی محسوب می‌شود. درحال حاضر این نمودار سمت و سوی نزولی دارد. در صورت ریزش بیشتر شاخص دلار، بازار کریپتو می‌تواند شاهد رشدهای بیشتری باشد.

تحلیل بیت کوین در نمودار 4 ساعته

در تحلیل قبلی گفته شد که محدوده 16500 تا 17100 برای بیت کوین حیاتی است. در واقع ما منتظر خروج قیمت از این محدوده بودیم. BTC دیروز موفق به شکست سطح 17100 دلاری شد و در بامداد امروز توانست خود را این سطح تثبیت کند. قیمت به سطح مورد نظر پول بک زد؛ که می توان گفت حکم تاییدی که به دنبال آن بودیم را به ما نشان داد.

تحلیل بیت کوین
تحلیل بیت کوین در نمودار 4 ساعته

درحال حاضر حمایت اصلی برای بیت سطح 17100 دلار (باکس آبی) می‌باشد. می‌توان با رعایت حد ضرر در زیر این باکس وارد یک پوزیشن لانگ تا مقاومت اصلی بعدی، یعنی محدوده 17500 دلار (باکس قرمز) شد. در صورت شکست 17500 دلار، بیت کوین می‌تواند تا حدود قیمت 18هزار دلاری گام بردارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx