کاهش جریان خروجی پول از صرافی‌ها

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

سه ماهه دوم سال 2022 با برداشت 683.4 میلیون دلاری از صندوق های قابل معامله در صرافی های کریپتو همراه بود که بر قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشت. طبق داده‌های کوین گکو، قیمت بیت‌کوین در آن سه‌ماهه کاهش 60 درصدی داشته است و در 17 ژوئن به پایین‌ترین حد خود یعنی […]

بیت کوین

سه ماهه دوم سال 2022 با برداشت 683.4 میلیون دلاری از صندوق های قابل معامله در صرافی های کریپتو همراه بود که بر قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشت. طبق داده‌های کوین گکو، قیمت بیت‌کوین در آن سه‌ماهه کاهش 60 درصدی داشته است و در 17 ژوئن به پایین‌ترین حد خود یعنی 17785 دلار رسید.

بیت کوین

داده های بلومبرگ نمایان می‌کند که سه ماهه سوم سال 2022 فروش بسیار کمتری داشته است، که نشان می دهد ممکن است تسلیم اتفاق افتاده باشد و سرمایه گذاران نزولی در حال حاضر از دارایی های پرخطر مانند بیت کوین، اتریوم و سایرین خارج شده اند. استراتژیست ETF در اوراق بهادار Strategas برای بلومبرگ اظهار داشت: “من نمی دانم که آیا سه ماهه دوم بخشی از این بودجه بود.” به گفته سون، سه ماهه سوم ممکن است جایی بوده باشد که «عقب افتاده‌ها» و سرمایه‌گذارانی که «ایمان خود را حفظ کرده بودند» اکنون خارج شده‌اند. بازارها در ماه های اخیر با افزایش نرخ بهره توسط بانک های مرکزی برای مهار تورم کاهش یافته اند.

افزایش حجم بیت کوین در برابر پوند

بیت کوین اخیرا شاهد افزایش حجم معاملات در برابر پوند بود زیرا ارزهای فیات ضعیف بودند. حجم معاملات بیت‌کوین در 28 سپتامبر 2022 به بالاترین حد خود رسید، زیرا ارز فیات بریتانیا در معرض تهدید قرار گرفت. بیت کوین در هفته گذشته با رشد مثبت 6.3 درصدی نسبت به سایر ارزهای اصلی عملکرد بهتری داشته است. آیا این عملکرد بهتر ادامه خواهد داشت و آیا سرمایه گذاران در حالی که اعتماد خود را به ارز فیات از دست می دهند، روی بیت کوین «مثبت» می شوند؟ این چیزی است که ما به نظارت خود ادامه خواهیم داد و خواهیم دید که چگونه آشکار می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx