Revolut با وجود احتمال محدودیت‌های جدید، تجارت کریپتو را در سنگاپور معرفی می‌کند

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

Revolut یک سرویس ارز دیجیتال در سنگاپور راه اندازی کرده است. بسیاری از شرکت ها با وجود رکود، باور تزلزل ناپذیر به بازار را به تصویر کشیده اند. سنگاپور اخیراً از نظر محدودیت هایی که قرار است در صنعت کریپتو اعمال شود، شفافیت ندارد. برخی از شرکت‌ها در جریان حمام خون به شدت تحت تأثیر […]

توسعه بیت کوین با وجود مخالفت های سنگاپور

Revolut یک سرویس ارز دیجیتال در سنگاپور راه اندازی کرده است. بسیاری از شرکت ها با وجود رکود، باور تزلزل ناپذیر به بازار را به تصویر کشیده اند.

سنگاپور اخیراً از نظر محدودیت هایی که قرار است در صنعت کریپتو اعمال شود، شفافیت ندارد.

برخی از شرکت‌ها در جریان حمام خون به شدت تحت تأثیر قرار گرفته‌اند، با این حال، برخی به پیشبرد برنامه‌های توسعه خود ادامه داده‌اند.

اخیرا، بلک راک، شرکت مدیریت سرمایه گذاری با کوین بیس برای گسترش دسترسی به ارزهای دیجیتال به مشتریان خود همکاری کرد.

در همین راستا، Revolut از سرویس رمزنگاری خود در سنگاپور رونمایی کرده است. در کنار این، Revolut همچنین قصد دارد تعداد کارکنان خود را 20٪ افزایش دهد.

در حال حاضر، شرکت فین تک تاییدیه مقامات پولی سنگاپور را دریافت کرده است

 

این شرکت اشاره کرده است که فرآیند مبادله به مشتریان این امکان را می دهد که 27 ارز فیات، طلا یا نقره را تنها در یک مرحله بدون هیچ کارمزد مبادله ای به ارز دیجیتال تبدیل کنند.

کارمزد مشتریان بر اساس اینکه به کدام ردیف تعلق دارند، تصمیم گیری می شود.

به عنوان مثال، مشتریان در ردیف استاندارد باید 2.5 کارمزد برای هر تراکنش دریافت کنند، اما مشتری Premium و Metal 1.5 درصد کارمزد دریافت خواهد کرد.

دیپاک خانا، رئیس ثروت و تجارت در Revolut سنگاپور گفت:

ما قصد داریم در ماه‌های آینده ویژگی‌های آموزشی را برای کمک به مشتریان در درک بهتر روندها و خطرات مرتبط با ارزهای دیجیتال ارائه کنیم.

راه های زیادی برای خرید و فروش کریپتو در پلتفرم Revolut
در Revolut، بیش از یک راه برای خرید و فروش دارایی‌های دیجیتال وجود دارد. مشتریان مجاز به تعیین دستور توقف یا محدودیت هستند زیرا به این معنی است که آنها مجبور به زمان بندی بازار نیستند.

مشتریان همچنین می توانند از ویژگی خرید دوره ای برای میانگین نوسان در بازار استفاده کنند. خریداران و فروشندگان همچنین می‌توانند تغییر توکن مورد نظر خود را جمع کنند.

Emil Urmanshin، مدیر کل کریپتو در Revolut اشاره کرد که مزایای زیادی در پلتفرم Revolut وجود خواهد داشت.

تلاش برای حرکت در صرافی‌های سنتی می‌تواند فوق‌العاده پیچیده باشد و این فرآیند اغلب می‌تواند افراد را از دسترسی به ارزهای دیجیتال محروم کند. با Revolut، مشتریان می‌توانند به راحتی ارزهای فیات را به ارزهای دیجیتال انتخابی خود با ضربه زدن یک دکمه مبادله کنند.

Revolut به مشتریان پیشنهاد خرید، فروش و نگهداری بیش از 80 توکن را می دهد

Revolut به سرمایه گذاران اجازه می دهد تا بیش از 80 توکن را از طریق برنامه خود نگهداری، خرید و فروش کنند. شرکت فین تک همچنین قصد دارد خدمات آموزشی را به کاربران ارائه دهد که به آنها کمک می کند تا درک بهتری از صنعت کلی داشته باشند.

Revolut قصد دارد روی روندهای بازار به همراه خطرات مرتبط با معاملات ارزهای دیجیتال تمرکز کند.

علاوه بر این، Revolut همچنین در طول همه‌گیری محبوبیت قابل‌توجهی به دست آورده است که تعداد مشتریان را 6 برابر افزایش داده است و همچنین به شرکت کمک کرده تا درآمد دو برابری در سال گذشته دریافت کند.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx