نبرد برای ذخیره طلا ۲ میلیارد دلاری ونزوئلا ادامه دارد

نبرد برای ذخیره طلا ۲ میلیارد دلاری ونزوئلا ادامه دارد
  • زمان مطالعه: 4دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 551 نفر

دیوان عالی دادگستری اعلیحضرت در انگلیس تصمیم گرفته است; که طلا ونزوئلا که در خزانه های بانک انگلیس ذخیره می شود باید توسط مقامات بانک مرکزی ونزوئلا; که توسط رهبر مخالفان خوان گوایدو تعیین شده است، مدیریت شود. مدیریت این انبار که شامل ۳۱ تن از این فلز گرانبها است، از سال ۲۰۱۹ که گوایدو از بانک انگلیس خواست این دارایی ها را مسدود کند تا از فروش احتمالی جلوگیری کند، مورد مناقشه قرار گرفته است.

حکم دادگاه عالی لندن به نفع خوان گوایدو، رهبر مخالفان

به نظر می رسد حماسه طلای ونزوئلا; که در خزانه های بانک انگلستان ذخیره شده است به پایان خود نزدیک شده است. دادگاه عالی لندن تشخیص داده است که مدیریت ۳۱ تن طلا مربوط به خوان گوایدو; رهبر اپوزیسیون است که در سال ۲۰۱۹ یک دولت جایگزین را در این کشور پیشنهاد کرد. بر اساس این حکم، به دلیل شناختی که دولت انگلیس از گوایدو به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا دارد; احکام دادگاه عالی این کشور که حق گوایدو در مدیریت این طلا را رد می کرد، نادیده گرفته شد.

تیم گوایدو این را یک پیروزی تلقی کرد و این تصمیم را “گامی در جهت حفاظت از ذخایر طلای مستقل ونزوئلا به نفع مردم ونزوئلا” دانست. با این حال، دولت مادورو، آماده اعتراض به این تصمیم شد و آن را یک «حکم ناگوار» تلقی کرد. حتی با این تصمیم، گوایدو تا زمانی که موضوع به طور کامل حل نشود، نمی تواند این طلا را جابه جا کند.

اگر طلا در خزانه شما نیست پس متعلق به شما نیست

روند توقیف طلا به دلیل درخواست گوایدو; و کل نبرد قضایی بین دو دولت موازی کشور; باعث نگرانی در مورد اعتمادی شده است که اشخاص ثالث می توانند هنگام داشتن دارایی در کشورهای خارجی داشته باشند. حکم نهایی همچنین تعیین خواهد کرد که چگونه دولت بریتانیا ممکن است در موارد مشابهی که مربوط به درگیری های دولتی در آینده باشد، حکم کند.

دولت مادورو از سال ۲۰۲۰ که بانک مرکزی ونزوئلا می‌خواست این دارایی‌ها را برای کمک به مردم برای مقابله با همه‌گیری کووید-۱۹ بفروشد، به دنبال بازپس‌گیری این دارایی‌ها است، درخواستی که در آن زمان رد شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارز ها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx