فراخوان صنعت برق جهت ارائه گواهی صرفه جویی استخراج

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

فراخوان صنعت برق جهت ارائه گواهی صرفه جویی استخراج شرکت توانیر در راستای افزایش شاخص بهره وری انرژی و پایین آوردن هزینه های استخراج رمز ارزها، خبر از فراخوان جذب سرمایه گذاری در طرح های بهینه سازی  مصرف برق داد. به گفته ی رجبی مشهدی، متقاضیان باید تا 31 شهریور سال جاری مدارک مورد نیاز […]

فراخوان صنعت برق جهت ارائه گواهی صرفه جویی استخراج

فراخوان صنعت برق جهت ارائه گواهی صرفه جویی استخراج

شرکت توانیر در راستای افزایش شاخص بهره وری انرژی و پایین آوردن هزینه های استخراج رمز ارزها، خبر از فراخوان جذب سرمایه گذاری در طرح های بهینه سازی  مصرف برق داد.
به گفته ی رجبی مشهدی، متقاضیان باید تا 31 شهریور سال جاری مدارک مورد نیاز را از طریق درگاه اینترنتی به توانیر ارسال کنند.

سخنگوی صنعت برق با اعلام این موضوع که توانیر از هر گونه همکاری در این زمینه استقبال می کند، گفت:

بر اساس این طرح، در ازای سرمایه‌ گذاری صورت پذیرفته، معادل انرژی الکتریکی صرفه‌جویی شده در طول عمر طرح (حداکثر به مدت 10 سال) گواهی صرفه‌جویی قابل انتقال به غیر و همچنین قابل معامله در بورس انرژی به سرمایه‌گذار ارائه خواهد شد.

همچنین تصریح کرد که:

گواهی صرفه‌جویی، قابل تخصیص به تمامی کاربری‌ های رایج از جمله استخراج رمز ارزها است که در صورت استفاده، باعث کاهش چشمگیر هزینه‌ های استخراج و افزایش سودآوری برای فعالان حوزه استخراج رمز ارزها خواهد بود.

جزئیات این طرح در پایگاه اینترنتی این شرک ابلاغ شده از که شما می توانید از “اینجا” آن را بخوانید.

خوب است بدانید که وزارت نیرو دستورالعملی را منتشر کرده است که طی آن شرکت توانیر موظف شده است بستر مناسب برای اجرایی شدن طرح های بهینه سازی را انجام دهد.

هدف از چنین کاری ایجاد شفافیت و فراهم کردن فرصت های برابر برای متقاضیان سرمایه گذاری در این حیطه اعلام شده است.

 

با ما همراه باشید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx