از زمان ادغام 45 میلیون دلار اتریوم سوزانده شده است

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

طبق داده‌های اخیر سایت اولترا سوند مانی (ultra sound money)، تقریباً 30،000 ETH در شبکه اتریوم از طریق مکانیسم توکن سوزی اجرا شده در به‌روزرسانی ادغام (Merge) از بین رفته است. به لطف فعالیت روزافزون شبکه، نرخ توکن سوزی در شبکه به اوج‌های جدیدی رسید. به روز رسانی ادغام، ارتقاء مورد انتظار اتریوم بود که […]

اتریوم

طبق داده‌های اخیر سایت اولترا سوند مانی (ultra sound money)، تقریباً 30،000 ETH در شبکه اتریوم از طریق مکانیسم توکن سوزی اجرا شده در به‌روزرسانی ادغام (Merge) از بین رفته است. به لطف فعالیت روزافزون شبکه، نرخ توکن سوزی در شبکه به اوج‌های جدیدی رسید.

به روز رسانی ادغام، ارتقاء مورد انتظار اتریوم بود که هدف آن انتقال شبکه از مکانیزم اجماع اثبات کار به مکانیزم اثبات سهام بود. این به‌روز رسانی چندین مزیت از جمله کاهش زمان پردازش تراکنش ها و کاهش هزینه تراکنش‌ها را به همراه داشت. در این به‌روزرسانی مکانیزم توکن سوزی جدیدی معرفی شد که توکن‌هایی را برای همیشه از گردش حذف می‌کند و عرضه کلی توکن را کاهش می‌دهد.

خرید اتریوم

افزایش اخیر در نرخ توکن سوزی نشانه مثبتی برای شبکه اتریوم است. این موضوع نشان می دهد که انتقال به مکانیسم اجماع جدید به خوبی در حال پیشرفت است و مکانیسم توکن سوزی جدید همانطور که در نظر گرفته شده است عمل می کند. بزرگ‌ترین عوامل افزایش فعالیت شبکه، افزایش شبکه‌های لایه ۲ است که امکان تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تر را در شبکه اتر‌یوم فراهم می‌کند. همچنین افزایش فعالیت در صنعت دیفای، محرک اصلی رشد اتریوم در سال‌های اخیر بوده است. علاوه بر این، افزایش کلی در تحمل ریسک در میان سرمایه‌گذاران خرد منجر به افزایش تقاضا برای اتریوم شده است که باعث افزایش فعالیت شبکه می‌شود.

در حالی که مکانیسم توکن سوزی برای کاهش عرضه کلی ETH طراحی شده است، باید توجه داشته باشیم که این موضوع تضمینی برای افزایش قیمت نیست. ارزش اتریوم در نهایت توسط تقاضای بازار و احساسات سرمایه گذاران تعیین می شود. در زمان انتشار مقاله، اتریوم در حدود 1700 دلار معامله می شود.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx