هکر CremaFinance 7.8 میلیون دلار از دارایی های سرقت شده را پس فرستاد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

هکر 1.65 میلیون دلار جایزه گرفت! روز شنبه CremaFinance که یک پروتوکل نقدینگی مبتنی بر شبکه سولانا است; طی یک حمله از طریق یک سوراخ امنیتی در قسمت وام سریع پروتکل خود 9 میلیون دلار را از دست داد. حالا طبق آخرین اعلان CremaFinance; هکر 7.8 میلیون دلار از دارایی ها را طبق یک توافق […]

هکر کلاه سفید

هکر 1.65 میلیون دلار جایزه گرفت!

روز شنبه CremaFinance که یک پروتوکل نقدینگی مبتنی بر شبکه سولانا است; طی یک حمله از طریق یک سوراخ امنیتی در قسمت وام سریع پروتکل خود 9 میلیون دلار را از دست داد.

حالا طبق آخرین اعلان CremaFinance; هکر 7.8 میلیون دلار از دارایی ها را طبق یک توافق به این تیم برگردانده است. این شرکت تایید کرده است که هکر حدود 6000 اتریوم به ارزش 7 میلیون دلار و حدود 24000 هزار سولانا به ارزش 800 هزار دلار طی چهار تراکنش به کیف پول این شرکت برگردانده است.

طبق توافق صورت گرفته، هکر اجازه دارد که 1.65 دلار از دارایی ها را به عنوان پاداش نگه دارد. همچنین بنظر میرسد CremaFinance قصد شکایت و پیگرد قانونی این هکر را ندارد.

همچنین CremaFinance از عنوان هکر کلاه سفید از این هکر بعد از برگرداندن حدود 8 میلیون دلار دارایی به کار برد. همین کار احتمالا نشان می دهد که این شرکت از پیگرد قانونی این هکر منصرف شده است.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx