آیا آلامدا ریسرچ درگیر مشکلات مالی است؟

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

طبق گزارش‌ها، شرکت تجارت کریپتو آلامدا ریسرچ در ماه ژوئن اکثر دارایی‌های خود را در توکن‌های غیر نقدی گیر انداخته است. طبق گزارشات جدید کوین بیس، ترازنامه شرکت آلامدا ریسرچ، شرکت سرمایه گذاری سم بنکمن فرید، تا حد زیادی از توکن های سولانا و FTT غیر نقدی تشکیل شده است. این موضوع توانایی شرکت برای […]

آلامدا ریسرچ

طبق گزارش‌ها، شرکت تجارت کریپتو آلامدا ریسرچ در ماه ژوئن اکثر دارایی‌های خود را در توکن‌های غیر نقدی گیر انداخته است. طبق گزارشات جدید کوین بیس، ترازنامه شرکت آلامدا ریسرچ، شرکت سرمایه گذاری سم بنکمن فرید، تا حد زیادی از توکن های سولانا و FTT غیر نقدی تشکیل شده است. این موضوع توانایی شرکت برای بازپرداخت بدهی های معوق خود را مورد تردید قرار می دهد.

گزارش شده است که، آلامدا ریسرچ، شرکت بازرگانی و سرمایه گذاری که توسط سم بنکمن فرید تاسیس شد، در ژوئن گذشته 14.6 میلیارد دلار دارایی و 7.4 میلیارد دلار بدهی داشته است.
با این حال، نگاهی دقیق به اعداد نشان می‌دهد که بیشتر دارایی‌های شرکت از توکن‌های غیر نقدی مبتنی بر سولانا تشکیل شده است.
وضعیت مالی آلامدا ممکن است یکی از دلایلی باشد که سم بنکمن در طول تابستان برای متوقف کردن سرایت ورشکستگی در سراسر بازار کریپتو  پیش قذم شد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx