تحلیل اتریوم | بررسی وضعیت رمزارز ETH

  • زمان مطالعه: دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 491 نفر

تحلیل اتریوم | اتر (ETH) بعد از ثبت ATH خود در سال جاری در حدود قیمت ۲۱۴۰ دلار، طبق یک خط روند نزولی ارزش خود را به ندرت از دست داد و در اوایل ماه جون به شدت با این خط روند درگیر شد. اتر در ریزش‌های اخیر بازار در  حدود ۱۰ درصد از ارزش خود را از دست داد و به یک منطقه حساس رسید.

تحلیل اتریوم (ETH)

در حال حاضر اتریوم در حدود قیمت ۱۷۵۰ دلار معامله می‌شود، یعنی نزدیک به حمایت اصلی خودش در حدود قیمت ۱۷۲۰ دلار که با باکس آبی رنگ مشخص شده است. همچنین در دو روز گذشته این محدوده قیمتی دوبار از ریزش اتر جلوگیری کرده است.

تحلیل اتریوم

تحلیل اتریوم در نمودار روزانه

نکته قابل توجه دیگر این است که محدوده مذکور با خط روند صعودی بلند مدت اتر هم پوشانی دارد. این هم پوشانی حساسیت را برای اتریوم افزایش می‌دهد. می‌توان گفت که یک جنگ تمام عیار میان گاوها و خرس‌های اتر در حال انجام است. اگر اتر از خط روند صعودی و منطقه حمایتی خود پیروی کند، می‌تواند دوباره به سوی شکست خط روند نزولی (خط روند قرمز) و ATH سال ۲۰۲۳ خود گام بردارد. از سوی دیگر، در صورتی که خرس‌ها برتری را بدست آورند خط روند صعودی و محدوده حمایتی شکسته شود باید منتظر اتر ۱۵۰۰ دلاری باشیم؛ زیرا حمایت اصلی و روانی بعدی ETH در حدود این قیمت قرار گرفته است.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx