یک پلتفرم NFT با 519 اتریوم ناپدید شد

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

پلتفرم توکن های غیرقابل تعویض SudoRare ظاهراً با 815000 دلار وجوه کاربران ناپدید شده است. این پلتفرم حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود را نیز حذف کرده است. به دنبال این موضوع، زنگ خطری در مورد بحث “حمایت از سرمایه‌گذاران” به صدا درآمده است. طبق گفته PeckShield Inc.، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده و امنیت بلاک […]

توکن های غیرقابل تعویض. یک پلتفرم NFT با 519 اتریوم ناپدید شد

پلتفرم توکن های غیرقابل تعویض SudoRare ظاهراً با 815000 دلار وجوه کاربران ناپدید شده است. این پلتفرم حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود را نیز حذف کرده است. به دنبال این موضوع، زنگ خطری در مورد بحث “حمایت از سرمایه‌گذاران” به صدا درآمده است.

طبق گفته PeckShield Inc.، یک شرکت تجزیه و تحلیل داده و امنیت بلاک چین، “سودورِر” با 519 اتریوم، به ارزش 815000 دلار آمریکا، با انتقال وجوه به سه آدرس جدید ناپدید شد. پک شیلد در توییتر گفت که «بازیگر» پشت کلاهبرداری ظاهری سودورِر، کاربر صرافی کراکن است. زیرا داده ها نشان می‌دهند وجوه به حساب‌های کاربری کراکن منتقل شده است. طبق داده‌های اتراسکن، یک کیف پول اتریوم توسط یک کاربر کراکن در 21 آگوست شارژ شد. سپس آن کیف پول 0.28 اتریوم را به یک حساب دیگر منتقل کرد.
پیش تر هکرها 610 میلیون دلار ارز دیجیتال را از پل رونین اکسی اینفینیتی سرقت کردند. همچنین پلتفرم معاملاتی کریپتو ZB.com ممکن است به میزان 4.8 میلیون دلار هک شده باشد. چندی پیش پل زنجیره‌ای Nomad با 200 میلیون دلار تخلیه مواجه شد. این آمار نگرانی های جدی در مورد امنیت توکن های غیرقابل تعویض و فضای غیرمتمرکز مالی (دیفای) مطرح شده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx