سامسونگ فعال ترین سرمایه گذار در کریپتو

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

بین سپتامبر 2021 و اواسط ژوئن 2022، سامسونگ در 13 شرکت کریپتو/بلاک چین سرمایه‌گذاری کرد و بدین ترتیب این شرکت کره جنوبی فعال‌ترین شرکت در بین 40 شرکت برتر شد. از سوی دیگر، شرکت مادر گوگل، آلفابت، در صدر گروه شرکت‌های برتری است که در بزرگترین دوره‌های تامین مالی شرکت کرده‌اند. سرمایه گذاری 6 میلیارد […]

تست عنوان

بین سپتامبر 2021 و اواسط ژوئن 2022، سامسونگ در 13 شرکت کریپتو/بلاک چین سرمایه‌گذاری کرد و بدین ترتیب این شرکت کره جنوبی فعال‌ترین شرکت در بین 40 شرکت برتر شد. از سوی دیگر، شرکت مادر گوگل، آلفابت، در صدر گروه شرکت‌های برتری است که در بزرگترین دوره‌های تامین مالی شرکت کرده‌اند.

سرمایه گذاری 6 میلیارد دلاری سامسونگ و 39 شرکت دیگر

بر اساس تجزیه و تحلیل شرکت تحقیقاتی بلاک دیتا از سرمایه گذاری در استارت آپ های بلاک چین و کریپتو توسط شرکت های برتر، بین سپتامبر 2021 تا اواسط ژوئن 2022، غول الکترونیک کره جنوبی یعنی سامسونگ فعال ترین شرکتی بود که در 13 شرکت سرمایه گذاری کرده بود. بانک یونایتد خارج از کشور که در 7 شرکت سرمایه گذاری کرده است، در رتبه بعدی فعال ترین شرکت ها قرار دارد و دو غول خدمات مالی آمریکایی سیتی گروپ و گلدمن ساکس پس از آن قرار دارند.

سامسونگ

همانطور که در تجزیه و تحلیل نشان داده شده است، تعداد استارت آپ های کریپتویی یا بلاک چینی که توسط سامسونگ، یونایتد اورسیز بانک، سیتی گروپ و گلدمن ساکس تامین مالی شده اند در دوره مورد بررسی، نزدیک به نیمی از تعداد کل استارت آپ ها است. در حالی که داده‌های مربوط به مقدار دقیق سرمایه‌گذاری توسط هر شرکت در دسترس نیست، اما تحلیل بلاک دبتا تخمینی از مقدار سرمایه‌گذاری شده توسط همه شرکت‌ها ارائه می‌دهد. گزارش تحقیقاتی بلاک دیتا می‌گوید:

40 شرکت بین سپتامبر 2021 تا ژوئن 2022 تقریباً 6 میلیارد دلار در استارت‌آپ‌های بلاک چین سرمایه‌گذاری کردند. از آنجا که برخی از دورها شامل مشارکت چند سرمایه‌گذار است، مشخص نیست که هر شرکت چقدر در یک پروژه سرمایه‌گذاری کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.
این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx