یونی سواپ روی زنجیره BNB راه اندازی می‌شود

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

صرافی یونی سواپ روی زنجیره BNB راه اندازی می‌شود اعضای انجمن صرافی غیرمتمرکز (DEX) یونی سواپ (UNI) به راه اندازی پروژه کریپتویی روی  زنجیره BNB، بلاک چین بایننس رای داده اند. در یک پیشنهاد جدید، اعضای سازمان غیرمتمرکز مستقل  (DAO) یونی سواپ با 66 درصد رای موافق به راه اندازی این صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر […]

یونی سواپ

صرافی یونی سواپ روی زنجیره BNB راه اندازی می‌شود

اعضای انجمن صرافی غیرمتمرکز (DEX) یونی سواپ (UNI) به راه اندازی پروژه کریپتویی روی  زنجیره BNB، بلاک چین بایننس رای داده اند. در یک پیشنهاد جدید، اعضای سازمان غیرمتمرکز مستقل  (DAO) یونی سواپ با 66 درصد رای موافق به راه اندازی این صرافی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم (ETH) روی زنجیره BNB رای دادند.

داده ها نشان می دهد که 84.8 میلیون رای داده شده است، اگرچه تنها 8.4٪ از کل جامعه در آن شرکت کردند. این پیشنهاد به Labs 0xPlasma  اجازه می‌دهد تا پروتکل یونی سواپ نسخه 3 را به نمایندگی از جامعه در زنجیره BNB [اثبات سهام] مستقر کند. به دلایل زیادی ما معتقدیم که این بهترین لحظه برای استقرار یونی سواپ نسخه 3 در زنجیره BNB [اثبات سهام] است. برخی از بزرگ‌ترین حامیان این قطعنامه شامل شرکت کریپتویی ConsenSys، خالق متامسک، یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های کریپتویی جهان، و پلتفرم مالی غیرمتمرکز (DeFi) GFX Labs هستند. این دو شرکت به ترتیب 7.03 و 4.92 میلیون رای داشتند.

یکی دیگر از اعضای قابل توجه طرفدار این پیشنهاد، رابرت لشنر، مدیر عامل و بنیانگذار آزمایشگاه غیرمتمرکز وام دهنده رمزنگاری Compound Labs بود. لشنر 5.76 میلیون رای داشت. بزرگترین رای دهندگان مخالف این پیشنهاد عبارتند از اندرسن هوروویتز، مدیر دارایی، جسی والدن (jessewldn)، مدیر صندوق سرمایه گذاری کریپتویی (jessewldn) و blockchainucla، مجموعه ای از دانشجویان طرفدار رمزنگاری از دانشگاه کالیفرنیا. آنها به ترتیب 15 میلیون، 8 میلیون و 4.5 میلیون رای داشتند. این خبر تاثیر کمی بر قیمت یونی سواپ داشت. این توکن در زمان نگارش مقاله با قیمت 6.47 دلار معامله می شود که در روز گذشته 2 درصد افزایش داشته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx