استفاده از استیبل کوین ها (Stablecoin) توسط بانک های فدرال در آمریکا

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

استفاده از استیبل کوین ها (Stablecoin) توسط بانک های فدرال در آمریکا بانک های فدرال در ایالات متحده متوجه ظرفیت جدیدی برای ارائه خدمات به شرکت های ارزهای دیجیتال، به ویژه اپراتورهای استیبل کوین ها (Stablecoin) شده اند. طبق نامه ای که از دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده منتشر شده، بانک های ملی اجازه […]

استفاده از استیبل کوین ها (Stablecoin) توسط بانک های فدرال در آمریکا

استفاده از استیبل کوین ها (Stablecoin) توسط بانک های فدرال در آمریکا

بانک های فدرال در ایالات متحده متوجه ظرفیت جدیدی برای ارائه خدمات به شرکت های ارزهای دیجیتال، به ویژه اپراتورهای استیبل کوین ها (Stablecoin) شده اند.

طبق نامه ای که از دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده منتشر شده، بانک های ملی اجازه نگهداری از استیبل کوین ها را خواهند داشت. بر این اساس، بانک ها می توانند از ذخایر استیبل کوین های خود برای خدمات دهی به مشتریان استفاده کنند.

دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده

دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده

برایان بروکس (Brian Brooks)، رئیس این دفتر در این خصوص با بیان اینکه هم اکنون استیبل کوین ها بخشی از فعالیت های بانک های بسیاری هستند گفت:

هم اکنون بانک های ملی و فدرال با استفاده از استیبل کوین ها مبادلاتی به ارزش چند میلیارد دلار در روز انجام می دهند.

برایان بروکس (Brian Brooks) قبل از اینکه مسئولیت دفتر نظارت بر ارز ایالات متحده را بر عهده بگیرد، مدیر معاونت حقوقی صرافی کوین بیس (Coinbase) بود. بعد از روی کارآمدن برایان بروکس در ماه مارس،‌ این دفتر نظارتی در گسترش نقشی که ارزهای دیجیتال در بانک های آمریکا می توانند داشته باشند به شدت فعال بوده است.

دفتر نظارت بر ارز آمریکا قبلا در نامه ای مشابه به بانک های فدرال تاکید کرده بود که آنها اجازه نگهداری دارایی های دیجیتال را دارند.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx