لیورپول در شرکت مبتنی بر بلاکچین پیپل سرمایه گذاری کرد

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

لیورپول در شرکت مبتنی بر بلاکچین پیپل سرمایه گذاری کرد شهردار شهر لیورپول، استیو روترام (Steve Rotheram)، اعلام کرد که این شهر قصد دارد در سرویس تحویل غذای پیپل (Peepl) مبلغ 700,000 پوند، معادل 955,957 دلار سرمایه گذاری کند. این شرکت نرم افزاری قصد دارد به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه برای غول های […]

لیورپول در شرکت بلاکچین پیپل سرمایه گذاری کرد

لیورپول در شرکت مبتنی بر بلاکچین پیپل سرمایه گذاری کرد

شهردار شهر لیورپول، استیو روترام (Steve Rotheram)، اعلام کرد که این شهر قصد دارد در سرویس تحویل غذای پیپل (Peepl) مبلغ 700,000 پوند، معادل 955,957 دلار سرمایه گذاری کند. این شرکت نرم افزاری قصد دارد به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه برای غول های تحویل غذا برای رستوران های محلی عمل کند.

پیپل از بلاکچین فیوز (Fuse) استفاده می کند، که از قابلیت های آن می توان به سرعت بالای تراکنش ها و کارمزدهای پایین اشاره کرد. لازم به ذکر است که این یکی از اولین موارد استفاده از تول کیت منبع باز این بلاکچین است. پیپل ادعا می کند که از طریق فناوری و مشارکت خود، رستوران ها می توانند تا 50٪ در کمیسیون هایی که معمولاً توسط پلتفرم های تحویل غذا دریافت می شود، صرفه جویی کنند.

پاداش در قالب توکن

علاوه بر این، در اقدامی جالب، پلتفرم پیپل وعده داده که 5 تا 10 درصد از ارزش هر سفارش را در قالب توکن های PPL به مصرف کنندگان پس دهد. اما این توکن ها حداقل به مدت چهار تا پنج سال در شبکه قفل خواهند شد. هولدرها همچنین قادر خواهند بود در تصمیمات حاکمیتی شبکه شرکت کنند.

روترام با انتشار بیانیه ای در حمایت از این شرکت گفت:

در لیورپول سیتی، ما دنباله رو بقیه نیستیم. ما دوست داریم مسیر خود را ترسیم کنیم و به کسب و کارهای محلی و همبستگی جامعه خود افتخار کنیم. پیپل این پتانسیل را دارد که با گردآوری تمام این ارزش ‌ها و منصفانه بودن، بازار تحویل غذا را به‌ شدت دگرگون کند.

لئون راسیتر (Leon Rossiter)، مدیر عامل و هم بنیانگذار پیپل، در این خصوص گفت:

پیشرفت در فناوری بلاکچین، همراه با تغییر ارزش‌ ها و قوانین، به این معناست که مدل ‌های تجاری جدید برای اینترنت و اقتصادهای محلی که همه ما در آن زندگی می ‌کنیم، ایجاد خواهند شد.

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx