موسس فایل کوین (Filecoin) اعتصاب ماینرها را بی اساس خواند!

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

موسس فایل کوین (Filecoin) اعتصاب ماینرها را بی اساس خواند! جوئن بنت (Juan Benet)، خالق پلت فرم ذخیره داده مبتنی بر بلاک چین فایل کوین (Filecoin)، ادعای اعتصاب ماینرهای توکن خود از هفته گذشته را بی اساس خوانده است. اعتصاب ها ماینرها به دلیل کاهش درآمد بر اساس گزارش منتشر شده در وب سایت 8btc.com، […]

موسس فایل کوین (Filecoin) اعتصاب ماینرها را بی اساس خواند!

موسس فایل کوین (Filecoin) اعتصاب ماینرها را بی اساس خواند!

جوئن بنت (Juan Benet)، خالق پلت فرم ذخیره داده مبتنی بر بلاک چین فایل کوین (Filecoin)، ادعای اعتصاب ماینرهای توکن خود از هفته گذشته را بی اساس خوانده است.

اعتصاب ها ماینرها به دلیل کاهش درآمد

بر اساس گزارش منتشر شده در وب سایت 8btc.com، پنج تن از بزرگترین استخراج کنندگان فایل کوین هزاران دستگاه ماینینگ خود را در اعتراض به مدل اقتصادی این پلتفرم خاموش کرده اند. براساس این مدل اقتصادی، ماینرها موظف هستند که هنگام تولید یک بلاک، توکن های FIL را به عنوان وثیقه استیک کنند. اما به نظر می رسد که بسیاری از این ماینرها موفق به خرید توکن های کافی نمی شوند.

Nico Deva اولین کسی بود که ادعا کرد که اکثر ماینرها در اعتراض به اینکه برای استفاده از ظرفیت استخراج نیاز به خرید توکن های FIL دارند، اعتصاب کرده اند.

گفته می شود که این مدل اقتصادی سبب ناراحتی برخی از ماینرهای بزرگ چینی شده و منجر به اعتصاب احتمالی آنها شده است.

رد ادعاهای عنوان شده توسط بنت

بنت با رد کردن این ادعاها در پست توییتری خود نوشت:

موضوع این است که سرعت رشد ماینرها در مقایسه با زمان راه اندازی پلتفرم کندتر شده است. دلیل این موضوع تا حد زیادی به این مربوط می شود که شبکه دیگر هزینه های تعهد و کارمزد ماینرها را پرداخت نمی کند. نرخ هزینه ها اکنون واقعی شده و استخراج کنندگان باید نرخ رشد خود را با گردش توکن ها مطابقت دهند.

بنیانگذار فایل کوین به ماینرها توصیه می کند که سرعت رشد خود را برای مطابقت با گردش توکن های خود کاهش دهند و یا تا زمانی که توانایی رشد پیوسته را داشته باشند کار خود را متوقف کنند.

بنت داده هایی را منتشر کرده که ادعا می کند همچنان بلوک ها در این شبکه در حال تولید هستند و ماینرهای بزرگ در طی 24 ساعت موفق شده اند بالغ بر 352000 دلار درآمد داشته باشند. این داده ها همچنین ادعا می کنند که پنجاه ماینر برتر درآمد 3.7 میلیون دلاری داشته اند.

بنت همچنین عنوان کرد که افزایش ظرفیت این شبکه در حال حاضر کار بسیار دشواری است.

لازم به ذکر است که شبکه اصلی این توکن هفته گذشته راه اندازی شد و خرید و فروش توکن FIL در صرافی های بزرگ شروع شد. در طی دو روز ارزش این توکن رشدی 118 درصدی را تجربه کرد. هم اکنون این توکن در بازه قیمتی 32.31 دلاری معامله می شود.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx