دانشجویان دانشگاهی در رومانی می توانند به زودی شهریه خود را با الروند پرداخت کنند

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

دانشجویان دانشگاهی در رومانی می توانند به زودی شهریه خود را با الروند پرداخت کنند یک موسسه دانشگاهی با تقریبا 11000 دانشجو اعلام کرده که برای حمایت از کسب و کارهای محلی مانند الروند پرداخت با ارزهای دیجیتال را به خدمات خود اضافه کرده است. طبق اطلاعیه منتشر شده توسط دانشگاه لوسیان بلاگا (LBUS) شهر […]

دانشجویان دانشگاهی در رومانی می توانند به زودی شهریه خود را با الروند پرداخت کنند

دانشجویان دانشگاهی در رومانی می توانند به زودی شهریه خود را با الروند پرداخت کنند

یک موسسه دانشگاهی با تقریبا 11000 دانشجو اعلام کرده که برای حمایت از کسب و کارهای محلی مانند الروند پرداخت با ارزهای دیجیتال را به خدمات خود اضافه کرده است.

طبق اطلاعیه منتشر شده توسط دانشگاه لوسیان بلاگا (LBUS) شهر سیبیو کشور رومانی، این موسسه آموزشی قصد دارد زیرساخت های لازم برای پرداخت شهریه با استفاده از ارزهای دیجیتال را برای بیش از 11000 دانشجو خود از ماه ژوئیه فراهم کند.

گفته می شود که دانشجویان با استفاده از الروند (EGLD) می توانند شهریه های خود را که معادل تقریباً 1000 دلار در سال برای دانشجویان مقطع کارشناسی است، پرداخت کنند. دانشگاه سپس مبلغ واریز شده را به لئو که واحد ارز رومانی است، تبدیل خواهد کرد. این دانشگاه در این خصوص گفت:

دانشگاه LBUS حامی جامعه و کسب و کارهای محلی بوده و به حمایت خود ادامه خواهد داد. تصمیم ما برای مشارکت با الروند بخشی از این استراتژی است.

الروند که عرضه اولیه خود را در لانچپد صرافی بایننس در سال 2019 آغاز کرد،‌ دفاتری را در شهر ترانسیلوانیا با بیش از 400000 جمعیت، متشکل از فارغ التحصیلان این دانشگاه تاسیس کرده است. این پروژه اعلام کرده که در آینده قصد دارد همکاری های بیشتری را با دانشگاه LBUS در زمینه های مختلفی از جمله تحقیق داشته باشد.

طبق قانونی که در ماه ژوئیه اجرا شد،‌ کاربرانی که از دارایی های دیجیتال استفاده می کنند، باید از صرافی هایی استفاده کنند که از قوانین احراز هویت و مقررات ضد پولشویی داخلی و خارجی پیروی می کنند.

الروند اخیرا شاهد تغییرات چشمگیری بوده است که از جمله آنها می توان به سواپ شبکه اصلی خود در سال گذشته که توکن ERD به EGLD تغییر نام داد، اشاره کرد.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx