چگونه به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازیم؟

انتشار 4 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

چگونه به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازیم؟ بازار ارزهای دیجیتال یک بازار پر ریسک است. اما اگر  دانش کافی و تحلیل درست داشته باشیم، میتوانیم این ریسک را کاهش دهیم و بسیار زیاد از این حوزه به سود برسیم. اولین گام برای خرید و فروش مطالعه ی کافی در این حوزه است. شما می […]

چگونه به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازیم؟

چگونه به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازیم؟

بازار ارزهای دیجیتال یک بازار پر ریسک است. اما اگر  دانش کافی و تحلیل درست داشته باشیم، میتوانیم این ریسک را کاهش دهیم و بسیار زیاد از این حوزه به سود برسیم. اولین گام برای خرید و فروش مطالعه ی کافی در این حوزه است. شما می توانید در بخش آموزش وبلاگ ما و بخش تازه وارد هستم، مطالب مفیدی را در این باره پیدا کرده و مطالعه کنید.

می دانیم بهترین راه برای یاد گرفتن موضوعی، انجام دادن آن است. پیشنهاد می کنیم بعد از مطالعه، مقدار بسیار کمی از یک ارز دیجیتال را خریداری کنید.  بهتر است ارز دیجیتالی مثل بیت کوین یا اتریوم که ارزهای معتبری هستند انتخاب کنید. قیمت یک واحد از آن بسیار زیاد است. پس بهتر است مثلا 0.001 واحد بیت کوین بگیرید. 

به این علت قیمت پایین پیشنهاد می شود که امکان ضرر کردن را پایین می آورد. برای خرید این مقدار ارز، شما باید از طریق یک صرافی اقدام کنید. اولین کار ساختن یک حساب در یک صرافی است. باید بدانیم که ممکن است صرافی های خارجی حساب شما را بلوکه کنند. به علت تحریم ها با تشخیص شماره تلفن وارد شده یا IP شما،ممکن است حساب شما بسته و دارایی های شما بلوکه شود. می توانید از فیلترشکن استفاده کنید و شماره خود را وارد نکنید. ولی این موضوع هم ریسک را به صفر نمی رساند. ضمنا صرافی های خارجی به دلار معامله می کنند. باز هم با توجه به تحریم ها، امکان خرید سخت است.

خرید ریالی

شما می توانید از روش های ریالی هم استفاده کنید. حواستان باشد صرافی ارز دیجیتال ایرانی معتبری را انتخاب کنید. چرا که ممکن است دچار مشکل شوید. پس حتما باید درباره ی آن تحقیق کنید. شما می توانید از صرافی ارزینجا استفاده کنید. ابتدا یک کیف پول بسازید. سپس در سایت arzinja.info ثبت نام کنید. احراز هویت کنید. و با مبلغ پایین مقدار کمی از یک ارز معتبر بخرید. مشاوران ما می توانند در این زمینه به شما کمک کنند.

پس از آن که توانستید این مراحل را با موفقیت انجام دهید، می توانید با مبالغ بیشتر اقدام به خرید کنید.  این موضوع بسیار مهم است که هدف خود را بدانید. اگر قصد ترید کردن دارید باید به شکل مستمر اخبار و تحلیل های بازار را دنبال کنید. داشتن اطلاعات درست در این زمینه بسیار مهم است.

با ما همراه باشید

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx