یک نهنگ غول پیکر مقادیر زیادی از شیبا خرید

انتشار 3 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

یک نهنگ غول پیکر مقادیر زیادی از شیبا خرید داده های اتراسکن (Etherscan) نشان می دهند که یک نهنگ غول پیکر با سرمایه عظیم خود تریلیون ها واحد از میم کوین شیبا را از بازار جمع آوردی کرده است. این داده ها که در یک بلوک در 7 نوامبر ثبت شده است، نشان می دهد […]

یک نهنگ غول پیکر مقادیر زیادی از شیبا خرید

یک نهنگ غول پیکر مقادیر زیادی از شیبا خرید

داده های اتراسکن (Etherscan) نشان می دهند که یک نهنگ غول پیکر با سرمایه عظیم خود تریلیون ها واحد از میم کوین شیبا را از بازار جمع آوردی کرده است.

این داده ها که در یک بلوک در 7 نوامبر ثبت شده است، نشان می دهد که در یک تراکنش 20,000,000,000,000 واحد از SHIB به ارزش 1.3 میلیارد دلار خریداری شده است.

خرید تریلیون واحدی شیبا

داده های اتراسکن

همانطور که می دانید ارزش شیبا مانند بیشتر میم کوین ها تحت تاثیر فعالیت های کامیونیتی قرار دارد. و مباحث فاندامنتال و تکنیکال تاثیر چندانی در قیمت ندارند.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد، این موضوع است که عرضه شیبا بسیار متمرکز است. داده ها نشان می دهند که تقریبا 66٪ از شیباهای موجود در بازار در اختیار 10 نهنگ قرار دارد.

قطعا با این حجم از دارایی، تصمیم و رفتار این نهنگ ها می تواند نقش تاثیرگذاری در قیمت این میم کوین داشته باشد.

این خبر در حالی منتشر شده که کامیونیتی شیبا به جد به دنبال لیست کردن این میم کوین در پلتفرم معاملاتی رابین هود است. گفته می شود که تاکنون، در لحظه نگارش این مطلب، بالغ بر 500,000 امضا برای لیست شدن شیبا در رابین هود به ثبت رسیده است.

 

همراه ما باشید با معتبرترین اخبار ارز دیجیتال.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx