آرگو بلاکچین با یک شکایت دسته جمعی مواجه شده است

آرگو بلاکچین
  • زمان مطالعه: 3دقیقه
  • دیدگاه ها ‏بدون دیدگاه
  • مطالعه شده توسط ‏ 539 نفر

سرمایه گذاران آرگو بلاکچین شکایتی را با این ادعا که این ماینر رمزارز اظهارات گمراه کننده ای داشته و اطلاعات مهمی را در طول عرضه اولیه سهام خود (IPO) مخفی کرده است، تنظیم کرده اند.

شرکت استخراج بیت کوین مستقر در تگزاس در تاریخ ۲۳ سپتامبر ۲۰۲۱ پس از ارائه اسناد مورد نیاز به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) به صورت عمومی درآمد. آرگو در طول عرضه اولیه خود حدود ۷.۵ میلیون سهم ADS را با قیمت پیشنهادی ۱۵ دلار منتشر کرد که درآمدی معادل ۱۰۵ میلیون دلار برای این شرکت استخراج به همراه داشت.

با این حال، شکایتی در ۲۶ ژانویه توسط سرمایه گذاران اولیه آرگو بلاکچین مدعی شد که این ماینر رمزارز در طول ثبت IPO خود اطلاعات گمراه کننده ای ارائه کرده است.

سرمایه گذاران آرگو بلاکچین را متهم می کنند

سرمایه گذاران آرگو بلاکچین را متهم کردند که در افشای این موضوع که کسب و کارش به شدت مستعد هزینه های برق و مشکلات شبکه است، کوتاهی کرده است.

برای یادآوری، آرگو بلا‌کچین در دسامبر ۲۰۲۲ به طور تصادفی فاش کرد که در حال آماده شدن برای ورشکستگی است. تحقیقات بیشتر نشان داد که مشکلات مالی آن به قیمت بالای برق که تا ۰.۰۶ دلار در هر کیلووات ساعت می‌رسد مرتبط بوده است.

طبق این شکایت، آرگو بلاکچین با سهل انگاری اسناد IPO خود را تهیه کرده و اطلاعات حیاتی که بر سودآوری تجارت آن تأثیر می گذاشته را پنهان کرده است. سرمایه گذاران ادعا کردند که اگر آرگو بلا‌کچین چنین اطلاعات مهمی را پنهان نمی کرد، آنها اوراق بهادار را خریداری نمی کردند یا آنها را با قیمت های متورم پرداخت شده خریداری نمی کردند.

داده های موجود نشان می دهد که قیمت سهام آرگو بلاکچین زیر ۰.۲ دلار است که نشان دهنده کاهش ۹۸ درصدی از قیمت پیشنهادی ۱۵ دلاری است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

نوشته هایی که شاید خواندنش برای شما جالب باشد

استخراج بیت کوین

دیدگاه های نوشته

‏بدون دیدگاه
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
تبدیل ارزهای دیجیتال
خرید اتریوم

دسته بندی آموزش های
صرافی ارزینجا

قیمت بیتکوین

آخرین قیمت
ارزهای دیجیتال

صرافی ارزدیجیتال در ایران

دانلود اپلیکیشن
موبایل ارزینجا


ارزهای دیجیتال در یک نگاه

0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx