توقیف 3.5 میلیارد دلار از دارایی‌های سم بنکمن فرید

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

توقیف 3.5 میلیارد دلار از دارایی‌های سم بنکمن فرید در حالی که سم بنکمن فرید منتظر محاکمه سوم ژانویه خود در نزدیکی محل سکونت والدینش است، کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB)  فاش کرده است که 3.5 میلیارد دلار دارایی دیجیتال را از FTX Digital Markets، زیرشاخه باهامایی رمزارز منحل شده، توقیف کرده است. طبق گزارش […]

سم بنکمن فرید

توقیف 3.5 میلیارد دلار از دارایی‌های سم بنکمن فرید

در حالی که سم بنکمن فرید منتظر محاکمه سوم ژانویه خود در نزدیکی محل سکونت والدینش است، کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB)  فاش کرده است که 3.5 میلیارد دلار دارایی دیجیتال را از FTX Digital Markets، زیرشاخه باهامایی رمزارز منحل شده، توقیف کرده است. طبق گزارش بلومبرگ، این دارایی ها در 12 نوامبر، یک روز پس از اعلام ورشکستگی این غول رمزارز سابق برای فصل 11، توقیف شد.

به اندازه کافی جالب توجه است که مصادره دارایی های دیجیتال مذکور به دلیل توصیه سم بنکمن فرید به گفته مقامات باهامایی انجام شده است. طبق گزارش ها، مدیر عامل سابق FTX به SCB در مورد “تلفات قریب الوقوع” وجوه مشتریان هشدار داد که در صورت عدم انجام اقدامات رخ خواهد داد.

زیرا تنها چند ساعت پس از اعلام ورشکستگی، توکن هایی به ارزش 372 میلیون دلار به سرقت رفتند. گزارش شده است که بیش از نیمی از مبلغ 700 میلیون دلار از FTX خارج شده است. تصمیم محتاطانه ای که توسط SCB اتخاذ شده است احتمالاً از انجام بسیاری از تخلفات جلوگیری کرده است.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx