رأی بانکور برای سوزاندن بیش از 10٪ از عرضه توکن BNT

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

نمی توان این واقعیت را انکار کرد که چشم انداز اقتصاد کلان جهانی در طول یک سال گذشته به سرعت به وخامت خود ادامه داده است، تا حد زیادی به لطف اقدامات تسهیل کمی فدرال رزرو (مانند افزایش نرخ بهره). این امر باعث شده است که نقدینگی در سطح جهانی خشک شود و در نتیجه […]

بانکور

نمی توان این واقعیت را انکار کرد که چشم انداز اقتصاد کلان جهانی در طول یک سال گذشته به سرعت به وخامت خود ادامه داده است، تا حد زیادی به لطف اقدامات تسهیل کمی فدرال رزرو (مانند افزایش نرخ بهره). این امر باعث شده است که نقدینگی در سطح جهانی خشک شود و در نتیجه کل بازارها از جمله سهام، کالاها و ارزهای دیجیتال را تحت تأثیر قرار دهد.

تا این مرحله، در چند هفته گذشته، چندین پروژه کریپتو مسائل را در دست گرفته اند تا به افزایش قیمت دارایی های مورد علاقه خود کمک کنند. به عنوان مثال، اعضای انجمن مرتبط با پروتکل صرافی غیرمتمرکز محبوب بانکور (Bancor) اخیراً به پیشنهادی انتقادی رأی داده اند که عرضه کل ارز دیجیتال بومی خود – توکن (BNT) – را با سوزاندن BNT برای کمک به تقویت قیمت بالقوه دارایی کاهش می دهد.

در ساده‌ترین معنای آن، سوزاندن توکن را می‌توان مکانیزمی در نظر گرفت که امکان حذف تعداد ثابتی از کوین‌ها از گردش را فراهم می‌کند. این به بهبود نسبت عرضه و تقاضای دارایی کمک می کند، بنابراین امکان افزایش احتمالی ارزش آن را در مرحله بعدی فراهم می کند. بسیاری از صرافی ها و پروژه های رمزنگاری محبوب، از جمله کوکوین، بایننس، Gate.io و MEXC Global، به طور منظم در این فعالیت ها شرکت می کنند.

چه چیزی در حال تغییر است و چگونه بر بانکور تأثیر می گذارد؟

در اوایل سال جاری، در ماه ژوئن، بانکور توزیع توکن BNT خود را متوقف کرد و در نتیجه برنامه محبوب حفاظت از ضرر ناپایدار (ILP) خود را به حالت تعلیق درآورد. از آن زمان، این پروژه در حال بازسازی زیرساخت دیجیتال خود است و به ویژه بر بازتعریف توکنومیک خود به منظور کاهش هر گونه ریسک تورمی مرتبط با BNT و همچنین بازیابی ذخایر توکن آن تاکید دارد.

همانطور که قبلا ذکر شد، چند روز پیش، یک میلیون BNT پس از جمع آوری در صندوق ورژن 3 بانکور با موفقیت سوزانده شد. سوزاندن BNT، که توسط شرکت کنندگان DAO پروتکل رای داده شد، انجام شد و 0.5٪ از عرضه در گردش ارز در حال حاضر به طور غیرقابل برگشتی از بین رفته است. این تلاش‌ها برای سلامت آینده پروتکل کاملاً مفید هستند، زیرا به آنها اجازه می‌دهند ارزش BNT در رابطه با توکن‌های فهرست‌شده افزایش یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx