تحلیل بایننس کوین BNB

انتشار 1 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیل بایننس کوین | پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از صرافی با‌یننس و مدیرعامل آن، به دلیل زیرپا گذاشتن قوانین مالی آمریکا، رمز BNB درگیر یک FUD (ترس، عدم قطعیت و شک) شد. این موضوع همراه با ریزش قیمت بیت کوین رخ داد و باعث شد که رمزارز اصلی صرافی […]

تحلیل بایننس کوین | پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از صرافی با‌یننس و مدیرعامل آن، به دلیل زیرپا گذاشتن قوانین مالی آمریکا، رمز BNB درگیر یک FUD (ترس، عدم قطعیت و شک) شد. این موضوع همراه با ریزش قیمت بیت کوین رخ داد و باعث شد که رمزارز اصلی صرافی بایننس ارزش خود را از دست بدهد و در 2 الی 3 روز تقریبا 25 درصد ریزش کند.

تحلیل رمزارز بایننس کوین BNB

تحلیل بایننس کوین
تحلیل بایننس کوین در نمودار روزانه

در تحلیل با‌یننس کوین در جلسه قبلی گفته شد که انتظار می‌رود که قیمت با محدوده 302 دلار (خط چین آبی) درگیری داشته باشد و درصورت شکست آن خط روند صعودی بلند مدت (خط سبز) می‌تواند حامی بعدی قیمت باشد. با FUD ایجاد شده در بازار و خروج سرمایه از صرافی بایننس آمریکا، رمزارز BNB شاهد حجم فروش سنگینی بود. این فشار فروش باعث شد تا بایننس کوین خط روند صعودی بلند مدت خود را نیز رو به پایین بشکند. درحال حاضر ادامه روند همچنان قرمز پیش‌بینی می‌شود. در سمت پایین محدوده قیمتی 241 دلار می‌تواند حامی بعدی قیمت باشد و از ریزش بیشتر آن جلوگیری کند. البته باید دید که اخبار بایننس و SEC به کدام سو خواهند رفت.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx