ماینرهای بیت کوین در حال فروش هستند

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

ماینرها در حال فروش بیت کوین های خود هستند ماینرهای بیت کوین به طور فزاینده ای در حال تغییر استراتژی های تاریخی نگهداری بیت کوین خود با تشدید بازار نزولی هستند. قابل ذکر است، ماینرهایی که به انباشت بیت کوین معروف هستند و به عنوان یک تکیه گاه بازار عمل می کنند، درایی های دیجیتال […]

ماینرهای بیت کوین

ماینرها در حال فروش بیت کوین های خود هستند

ماینرهای بیت کوین به طور فزاینده ای در حال تغییر استراتژی های تاریخی نگهداری بیت کوین خود با تشدید بازار نزولی هستند. قابل ذکر است، ماینرهایی که به انباشت بیت کوین معروف هستند و به عنوان یک تکیه گاه بازار عمل می کنند، درایی های دیجیتال خود را با نرخ های هشدار دهنده ای تخلیه می کنند. به ویژه، در قیمت فعلی بیت کوین، شاخص فشار فروش استخراج کننده بیت کوین، فعالیت فروش فوق العاده ای را از ماینرها نشان می دهد که با رنگ قرمز مشخص می شود. داده های ارائه شده توسط چارلز ادوارد، بنیانگذار Capriole، در 11 نوامبر نشان می دهد که نرخ فروش “تقریبا” بالاتر از پنج سال پیش است.

پیامدهای افزایش فشار فروش ماینرها

فشار فروش ماینرهای بیت کوین تا حدی به واقعیت اصلاح بازار کریپتو اشاره دارد. قابل ذکر است که در میان کاهش قیمت بیت کوین، ماینرها در یک محیط تورمی بالا با ضعیف شدن اقتصاد جهانی فعالیت می کنند. بنابراین، روند فروش را می توان به ابتکاری برای پوشش هزینه های عملیاتی مانند پرداخت هزینه های برق نسبت داد. در سال‌های گذشته، برخی از ماینرها برای احتکار دارایی در انتظار افزایش قیمت شناخته شده‌اند، در حالی که برخی دیگر برای تامین هزینه‌های عملیاتی وام می‌گیرند. در عین حال، ماینرها زمانی که پول خود را از دست می دهند تمایل بیشتری به فروش دارند. اگرچه ماینرها ممکن است حتی زمانی که شرایط نزولی حاکم است، احساسات صعودی داشته باشند. از این رو، نرخ فروش به احتمال زیاد موج شوک ایجاد را در بازار ایجاد می کند.

به طور کلی، زمستان کریپتو ضربه سختی به کسب و کار ماینینگ وارد کرده است، به طوری که طبق گزارش ها، شرکت های سهامی عام ورشکسته شده اند و چاره ای جز فروش بیت کوین برای آنها باقی نگذاشته است. به عنوان مثال، گزارش قبلی نشان می‌دهد که استخراج‌کنندگان مجبور شده‌اند تجهیزات خود را پس از بی‌سود بودن، با ضرر بفروشند.

علاوه بر این، تحلیلگران پیش بینی کرده اند که اگر قیمت بیت کوین به نزول ادامه دهد، سرنوشت استخراج بیت کوین با مشکل مواجه خواهد شد. فرانک هولمز، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری U.S. Global Investors پیشنهاد کرد که اگر بیت کوین به 12000 دلار برسد، استخراج ممکن است در سطح جهانی تعطیل شود.

تاثیر بر قیمت بیت کوین

اگرچه افزایش فروش ماینر منعکس کننده وضعیت عمومی بازار است، اما این روند در طول تاریخ به عنوان پیشروی برای حرکت صعودی احتمالی در ارزش بیت کوین مورد استفاده قرار گرفته است. در این مورد، متریک معمولاً به یک حرکت نزولی بالقوه اشاره می کند. بیت کوین پس از اصلاح به زیر 20000 دلار، همچنان در تلاش برای یافتن کف جدیدی است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx