20 درصد دارایی های صرافی کریپتو دات کام شیبا است

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

صرافی Crypto.com 570 میلیون دلار شیبا دارد سقوط صرافی FTX، از دومین صرافی بزرگ تا ورشکستگی، تقاضا برای شفافیت صرافی‌های کریپتو را افزایش داده است. پلتفرم اوراکل بلاکچین، چین لینک، پروتکلی به نام «اثبات ذخیره» ارائه کرد تا نظارت قابل اعتماد و به موقع بر دارایی های ذخیره را امکان پذیر کند. ممیزی های خودکار […]

ارز دیجیتال شیبا

صرافی Crypto.com 570 میلیون دلار شیبا دارد

سقوط صرافی FTX، از دومین صرافی بزرگ تا ورشکستگی، تقاضا برای شفافیت صرافی‌های کریپتو را افزایش داده است. پلتفرم اوراکل بلاکچین، چین لینک، پروتکلی به نام «اثبات ذخیره» ارائه کرد تا نظارت قابل اعتماد و به موقع بر دارایی های ذخیره را امکان پذیر کند. ممیزی های خودکار را برای ارائه شفافیت به کاربران انجام می دهد. صرافی Crypto.com دارای 570 میلیون دلار در شیبا اینو است.
کریس مارشالک، بنیانگذار و مدیر عامل Crypto.com، داشبوردی از Proof-of-Reserves خود را منتشر کرد که ارز دیجیتال شیبا را به عنوان دومین ذخایر بزرگ نشان می دهد. ارزش کل ذخایر این صرافی بیش از 2 میلیارد دلار است که از این مقدار تقریباً 570 میلیون دلار به صورت شیبا نگهداری می شود.

بزرگترین تخصیص آن به بیت کوین است که نزدیک به 900 میلیون دلار ارزش دارد و بیش از 30 درصد از پرتفوی را تشکیل می دهد. در حالی که سومین تخصیص بزرگ مربوط به اتریوم با ارزش نزدیک به 500 میلیون دلار است. اتریوم بیش از 17 درصد از ذخایر ذخایر را تشکیل می دهد. استیبل کوین‌های USDC و USDT نیز بیش از 5 درصد از درایی های آن را تشکیل می‌دهند.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx