تحلیل قیمت بیت کوین

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

تحلیل قیمت بیت کوین قیمت بیت کوین به سمتی معامله می شود و در تلاش برای عبور از سطح مقاومت فوری خود است. در 24 ساعت گذشته، بیت کوین 1 درصد سقوط کرد. در هفته گذشته، بیت کوین به سختی پیشرفتی در قیمت خود داشته است. اگر بیتکوین همچنان در سطح قیمت فعلی باقی بماند، […]

قیمت بیت کوین

تحلیل قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین به سمتی معامله می شود و در تلاش برای عبور از سطح مقاومت فوری خود است. در 24 ساعت گذشته، بیت کوین 1 درصد سقوط کرد. در هفته گذشته، بیت کوین به سختی پیشرفتی در قیمت خود داشته است.

اگر بیتکوین همچنان در سطح قیمت فعلی باقی بماند، به زودی می تواند یک سقوط آزاد برای دارایی باشد. چشم انداز تکنیکال ضعف در قدرت خرید اشاره دارد. تقاضا خرید کم است زیرا دارایی به سمت بالا حرکتی نمی کند.

سقوط از این منطقه قیمتی حتی می تواند قیمت بیت کوین را به 18000 دلار برساند. در حال حاضر، سطح قیمت 18900 دلار همچنان حمایت قوی برای بیتکوین است. اگر قیمت به خط حمایت 18000 دلار برسد، سطح بعدی 17400 دلار خواهد بود.

کاهش ارزش از سطح 17000 دلار حتی می تواند قیمت دارایی را به 16000 دلار برساند. فشار بالای 20000 دلار می تواند خرس ها را برای مدتی عقب بنشاند، اما تقاضا خرید برای بیت کوین باید خیلی فوری افزایش یابد.

تحلیل قیمت بیت کوین: نمودار یک روزه

نمودار روزانه قیمت بیت کوین

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت 19200 دلار معامله می شد. قیمت بیت کوین در معاملات گذشته از سطح قیمت 19600 دلار رد شده است.

مقاومت نزدیک در 19400 دلار است، حرکتی بالاتر از آن که می تواند بیت کوین را به 19600 دلار برساند. برای اینکه گاوها وارد عمل شوند، بیت کوین باید از سطح قیمت 20000 دلار بالاتر برود.

در طرف مقابل، خط حمایت سکه 18900 دلار است. اگر خرس ها کنترل خود را حفظ کنند، توقف بعدی در 18000 دلار خواهد بود. پس از 18000 دلار، سقوط بیشتر سکه را به 17400 دلار و سپس به 16000 دلار می رساند. مقدار بیت کوین معامله شده در جلسه گذشته کاهش یافت که نشان دهنده کاهش قدرت خرید در زمان نگارش مقاله بود.

تحلیل تکنیکال

نمودار قیمت بیت کوین

تقاضا در نتیجه تجمیع کاهش یافته است. شاخص‌های تکنیکال نشان می‌دهد که چگونه خرس‌ها همچنان در راس کار بودند. حرکت به سطح مقاومت بعدی می تواند به بیت کوین کمک کند خریداران را جذب کند.

شاخص قدرت نسبی زیر خط نیمه بود که به معنای خریدار کمتر و فروشندگان بیشتر بود.

قیمت بیت کوین زیر خط 20-SMA بود، که به این معنی بود که کمبود تقاضا وجود داشت و فروشندگان حرکت قیمت را در بازار هدایت می کردند. سایر شاخص های تکنیکال نیز نشان دهنده قدرت نزولی هستند. با این حال، نمودار یک روزه توانست سیگنال خرید بیت کوین را نشان دهد. واگرایی میانگین متحرک همگرایی، حرکت قیمت و جهت کلی دارایی را اندازه گیری می کند.

اندیکاتورهای قیمت بیت کوین

MACD به شکل گیری میله های سیگنال سبز ادامه داد که سیگنال خرید برای بیت کوین بود. این می تواند نشان دهد که بیت کوین ممکن است شاهد حرکت صعودی در نمودار باشد.

شاخص حرکت جهت دار به جهت قیمت و قدرت دارایی اشاره می کند. DMI منفی بود زیرا خط -DI (نارنجی) بالای خط +DI (آبی) بود. شاخص جهت دار متوسط ​​(قرمز) زیر 20 بود که نشانه ای از ضعف در حرکت فعلی قیمت است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx