نوسانات شدید قیمت بیت کوین در راه است

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

آیا نوسانات در قیمت بیت کوین به زودی در راه است؟ فقدان نوسان یکی از پویایی های نگران کننده در بازار در حال حاضر که می خواهیم روی آن تمرکز کنیم، عدم نوسانات است. دوره بالای فعالیت حجم نقدی و فعالیت نسبتاً کمتر مشتقات واقعاً تأثیر چندانی در حرکت قیمت نداشته است و بازارهای نزولی […]

قیمت بیت کوین

آیا نوسانات در قیمت بیت کوین به زودی در راه است؟

فقدان نوسان

یکی از پویایی های نگران کننده در بازار در حال حاضر که می خواهیم روی آن تمرکز کنیم، عدم نوسانات است. دوره بالای فعالیت حجم نقدی و فعالیت نسبتاً کمتر مشتقات واقعاً تأثیر چندانی در حرکت قیمت نداشته است و بازارهای نزولی برای آزمایش صبر شرکت کنندگان در بازار در مورد مدت زمان شناخته شده هستند. با جدیدترین گزارش تورم شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کمی نوسان داشتیم، اما نوسانات تاریخی قیمت بیت کوین هنوز در پایین ترین حد خود قرار دارد.

اکنون، همه می‌خواهند ببینند که این محدوده رینج زدن قیمت بیت‌کوین به چه شکل شکسته می‌شود. تجمع دامنه بزرگتر معمولاً منجر به شکست و حرکت بزرگتر می شود. مشاهده نوسانات تاریخی بیت کوین کمتر از بازار طلایی بریتانیا شاید قابل هضم باشد، اما اکنون نوسانات بزرگترین ارز بازار ارز دیجیتال حتی کمتر از میانگین ETF سهام و اوراق قرضه است. این زمانی است که می دانید بازار کاملاً تغییر کرده است. یا این نشان دهنده عدم علاقه به بیت کوین در حال حاضر با یک حرکت بسیار بزرگتر است یا کل مشخصات دارایی بیت کوین به طور ناگهانی تغییر کرده است. ما به سمت سناریوی اول متمایل شده‌ایم و تاریخ نشان داده است که این سطح بی‌سابقه نوسان زیاد دوام نمی‌آورد و منجر به شکست‌ها و خرابی‌های قیمتی بسیار قابل توجهی شده است.

حتی نوسانات ضمنی در بازار از طریق قیمت گذاری آپشن ها در مدت زمان های مختلف در پایین ترین حد (و کاهشی) است. در چهار رویداد مهم نوسانات تاریخی با درصد پایین، ما شاهد سه حرکت صعودی و یک حرکت نزولی قابل توجه به پایین‌ترین سطح در سال 2018 بوده‌ایم. این حجم نمونه کوچکی است که می‌توان از آن نتیجه‌گیری برای پیش بینی جهت‌گیری قیمت کرد، اما به نظر می‌رسد یک حرکت بزرگ به زودی در راه است و قیمت 2018 همان چیزی است که قبلاً در مورد آن صحبت کرده ایم. به ویژه با توجه به انتظارات ما مبنی بر اینکه شاخص S&P 500 قبل از پایان این چرخه، پایین تر از اینجا را ببیند.

در حالی که فقدان نوسانات اخیر در بیت کوین می تواند نشانه ای باشد که بسیاری از اهرم ها و تفکرهای یک شبه پوادار شدن در بازار صعودی تقریباً به طور کامل از بین رفته است، ما منتظر نشانه هایی از شکست سطوح مقاومتی اصلی و شروع نوسانات بازارهای سنتی بزرگ مانده ایم که می تواند مفید باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
0 0 دیدگاه ها
به این نوشته چه امتیازی میدهید؟
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
مقالات تصادفی
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx