آیا پیشنهادات جدید آوه می تواند تگ Ghost Protocol را برای بهتر شدن حذف کند

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

آوه پس از بهره برداری های اخیر خود شروع به جلب توجه در جامعه رمزنگاری کرده است. آوه که به عنوان “Ghost Porotocol” شناخته می شود، اخیراً در پی ادغام به طور فعال به پیشنهادات جامعه پرداخته است. اخیراً، انجمن آوه هنوز تصمیمی در مورد توقف استقراض اتریوم تا زمان ادغام ندارد. رای گیری برای […]

آوه

آوه پس از بهره برداری های اخیر خود شروع به جلب توجه در جامعه رمزنگاری کرده است. آوه که به عنوان “Ghost Porotocol” شناخته می شود، اخیراً در پی ادغام به طور فعال به پیشنهادات جامعه پرداخته است.

اخیراً، انجمن آوه هنوز تصمیمی در مورد توقف استقراض اتریوم تا زمان ادغام ندارد. رای گیری برای پیشنهاد “مکث موقت وام آوه” در 30 اوت آغاز شد و در 2 سپتامبر به پایان خواهد رسید.

این پیشنهاد مبتنی بر کاهش خطرات استفاده زیاد ناشی از هارد فورک اتریوم است. ریسک موجود در بازار توسط کاربرانی است که با قرض گرفتن اتریوم قبل از ادغام بهره می برند.

در حال حاضر 48.9 درصد از کاربران Aave این پیشنهاد را پذیرفته اند و بیش از 49.8 درصد آن را رد کرده اند.

جالب است که ببینیم در چند روز آینده چه اتفاقی می افتد که آیا این پیشنهاد انجام می شود یا خیر.

علاوه بر این، پیشنهاد دیگری نیز در حال حاضر در حال انجام است که مربوط به بودجه ماسبق Aave V3 است. برخی از ویژگی های جدید نیز در پیشنهاد ذکر شده است.

گره‌های جدید مانند حالت کارایی بالا و حالت جداسازی امکان افزایش کارایی سرمایه در آوه را فراهم می‌کنند.

طبق این پیشنهاد، Aave DAO باید 15 میلیون دلار و 1.28 میلیون دلار دیگر به شرکت های آوه بپردازد. این به طور موثر به توسعه V3 پایان می دهد.

شیرجه داده
طبق داده‌های DeFiLlama،سرمایه قفل شده در پروتکل دیفای آوه در زمان انتشار، به 6.1 میلیارد دلار رسید.

بیشتر سرمایه قفل شده آوه در اتریوم قفل شده بود که بالغ بر 4.57 میلیارد دلار است. پس از آن اوالانچ با 780 میلیون دلار قرار دارد. این هنوز با بالاترین رقم سالانه 14.35 میلیارد دلاری در آوریل 2022 فاصله زیادی دارد.

 

منبع: DeFiLlama
منبع: DeFiLlama

در زمان نگارش این مقاله، AAVE در نمودار روزانه 1.67 درصد افت کرد و با قیمت 86.13 دلار معامله شد. علیرغم بهبود خفیف بازار ارزهای دیجیتال از 31 آگوست، AAVE نتوانسته است از مزایای شارژ بهره مند شود.

بر اساس داده های کوین مارکت کپ، آوه با افزایش 18.31 درصدی حجم معاملات در 24 ساعت گذشته کمک کرد.

با پیشنهادات در دست اقدام، آوه در حال ایجاد یک پایه قوی قبل از ادغام است.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx