قیمت پولکادات در آستانه جهش ۱۷۰ درصدی: پیش بینی تحلیلگر معروف از قیمت بیت کوین و پولکادات

انتشار 2 ماه قبل
آنچه می‌خوانید...

یک تریدر که سقوط بیت کوین در سال ۲۰۲۲ را پیش بینی کرده بود، می‌گوید رقیب اتریوم، پولکادات، با «فاندامنتال قوی» می‌تواند تا ۱۷۰ درصد رشد قیمت داشته باشد. یک تریدر ارزهای دیجیتال که به طور دقیق سقوط بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار در سال ۲۰۲۲ را پیش بینی کرده بود، به یک […]

پیش بینی قیمت پولکادات

یک تریدر که سقوط بیت کوین در سال ۲۰۲۲ را پیش بینی کرده بود، می‌گوید رقیب اتریوم، پولکادات، با «فاندامنتال قوی» می‌تواند تا ۱۷۰ درصد رشد قیمت داشته باشد.

یک تریدر ارزهای دیجیتال که به طور دقیق سقوط بیت کوین به زیر ۳۰ هزار دلار در سال ۲۰۲۲ را پیش بینی کرده بود، به یک آلت کوین باکیفیت اشاره می‌کند که به نظر او پتانسیل صعود بزرگی را دارد.

تحلیل و پیش بینی قیمت پولکادات

این تریدر که با نام مستعار کاپو (Capo) در پلتفرم اجتماعی X شناخته می‌شود و ۸۴۱ هزار دنبال‌کننده دارد، می‌گوید اگر پولکادات (DOT) بتواند بالاتر از سطح حمایت کلیدی ۶ دلار باقی بماند، این رقیب اتریوم می‌تواند تا ۱۷۲ درصد از سطوح فعلی خود افزایش یابد.

تحلیل و پیش بینی قیمت پولکادات

پولکادات در حال حاضر دوباره در سطح حمایت کلیدی قرار دارد، پس از اینکه از سطح مقاومت ریجکت شد. اگر این حمایت حفظ شود، باید شاهد حرکت به سمت همان مقاومت (۱۰ تا ۱۱ دلار) باشیم و اگر این سطح شکسته شود، باید به ۱۵ تا ۱۷ دلار برسد.

پولکادات در حال حاضر با قیمت ۶.۲۵ دلار معامله می‌شود.

به گفته کاپو، تز گاوی او برای پولکادات با پیشرفت این پروژه کریپتویی تقویت می‌شود.

برخی از عوامل فاندامنتال قوی برای پولکادات:

  • Polkadot 2.0
  • پاراچین ها
  • گیمینگ (مهاجرت Mythical Games)
  • ادغام‌های هوش مصنوعی (AI) مانند فالا نتورک (PHA)

Polkadot 2.0 به تغییرات کلیدی شبکه برای افزایش کارایی و عملکرد اشاره دارد. فالا نتورک (Phala Network) یک پردازنده همکار هوش مصنوعی برای بلاکچین‌ها است.

در همین حال، Mythical Games، یک توسعه‌دهنده بازی‌های وب ۳، ماه‌ها پیش اعلام کرد که قصد دارد از اتریوم به پولکادات مهاجرت کند.

خرید پولکادات

تحلیل و پیش بینی قیمت بیت کوین

کاپو در مورد بیت کوین می‌گوید که این ارز دیجیتال پیشرو در یک «منطقه حمایتی جالب» قرار دارد که می‌تواند پایه‌ای برای یک حرکت صعودی باشد.

تقاضای قوی در محدوده ۵۹۰۰۰ تا ۶۱۰۰۰ دلار وجود دارد و شاخص‌ها عمدتاً صعودی به نظر می‌رسند، بنابراین احتمال جهش وجود دارد. اگر BTC مقاومت ۶۵۰۰۰ دلاری را بشکند، من به دنبال ۶۸۰۰۰ تا ۶۹۰۰۰ دلار به عنوان اولین هدف و ۷۴۰۰۰ تا ۷۵۰۰۰ دلار به عنوان دومین هدف خواهم بود.

بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۶۰۸۷۷ دلار معامله می‌شود.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx