شرکت ارز دیجیتال سلسیوس به پایان خود نزدیک می شود؟

انتشار 2 سال قبل
آنچه می‌خوانید...

بحران های ادامه دار شرکت ارز دیجیتال سلسیوس درگیری های شبکه ارز دیجیتال سلسیوس با ورشکستگی ادامه دارد و با پیشروی روند رسیدگی، یافته های جالبی از پرونده های دادگاه به دست آمده است. آخرین مورد از این موارد این است که این شرکت برای تامین مالی فعالیت های روزانه خود با مشکل مواجه است. […]

سلسیوس نتورک

بحران های ادامه دار شرکت ارز دیجیتال سلسیوس

درگیری های شبکه ارز دیجیتال سلسیوس با ورشکستگی ادامه دارد و با پیشروی روند رسیدگی، یافته های جالبی از پرونده های دادگاه به دست آمده است. آخرین مورد از این موارد این است که این شرکت برای تامین مالی فعالیت های روزانه خود با مشکل مواجه است. پس از انصراف از درخواست خود برای بازگرداندن راد بولگر، مدیر مالی سابق خود با مبلغ 92000 دلار در ماه، کریس فرارو، مدیر مالی کنونی، برای ارائه توضیحاتی در خصوص شایعاتی مبنی بر تمام شدن پول های این شرکت در اکتبر پیش قدم شد.

در تماس اخیر با طلبکاران، مدیر مالی شرکت ارز دیجیتال سلسیوس به این ادعاها پرداخته است که جریان نقدی شرکت به طور خطرناکی در حال کاهش است. در طول این تماس، فرارو به نمایندگی از مدیرعامل الکس ماشینسکی صحبت کرد و به طلبکاران اطمینان داد که شرکت هنوز پول کافی برای اداره کردن مجموعه خود را دارد.

فرارو توضیح داد که سلسیوس هنوز پول کافی برای مدیریت مجموعه خود تا پایان سال 2022 دارد. مدیر مالی فاش کرد که سلسیوس هنوز 81 میلیون دلار دارد که می تواند برای عملیات روزانه از آن استفاده کند.

وقتی از او پرسیدند که این پول از کجا می‌آید. او توضیح داد که صرافی بیتفینکس ۶۱ میلیون دلار وام را در اختیار پلتفرم وام دهی سلسیوس قرار می دهد. علاوه بر این، انتظار داشت حدود 20 میلیون دلار از فروش برخی از ریگ های ماینینگ بیت کوین خود و همچنین کاهش هزینه های مالیات صرفه جویی کند.

شرکت ارز دیجیتال سلسیوس با طی مراحل ورشکستگی توانسته است از گرفتن وام های بیشتر خودداری کند. اما به نظر می رسد در حال حاضر این شرکت به پایان خط نزدیک می شود. این قابل درک است زیرا گرفتن وام در زمان ورشکستگی می تواند به دلیل ماهیت پیچیده آن برای یک شرکت فاجعه آمیز باشد.

کاربران منتظر حکم دادگاه هستند

در حال حاضر کاربران شبکه ارز دیجیتال سلسیوس با نفس خسته منتظر نتیجه کار هستند. با این حال، با توجه به مراحل قبلی ورشکستگی شرکت های ارز دیجیتال در گذشته، کاربران قطعا باید برای رسیدن به نتیجه مدتی را صبر کنند.

سلسیوس از استخراج ارز دیجیتال به عنوان راهی برای بازپرداخت سرمایه های طلبکاران استفاده خواهد کرد. در ماه جولای، این پلتفرم وام دهی توضیح داد که قصد دارد تولید سالانه بیت کوین خود را به 15000 عدد افزایش دهد. این طرح، اگرچه به نظر بد نیست، اما قطعاً چندین سال طول می کشد تا سرمایه همه طلبکاران را برگرداند. این موضوع به جریان نقدی منفی شرکت کمکی نمی کند. و شرکت برای سرپا نگه داشتن عملیات های خود باید از پس هزینه های جاری برآید.

با این حال، توکن CEL از روند ورشکستگی سود زیادی برده است. با توجه به اینکه مقدار زیادی از عرضه آن روی پلتفرم سلسیوس قفل شده است، ارز دیجیتال سلسیوس (CEL) به بالای 2 دلار رسیده است. در حال حاضر در زمان نگارش این مقاله با قیمت 2.20 دلار معامله می شود و ارزش بازار آن 579 میلیون دلار است.

 

برای مطالعه اخبار مرتبط با رمزارزها در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

این محتوا مفید بود؟
نظرات کاربران
مشترک شدن در دیدگاه های این نوشته
اطلاع از
guest

0 دیدکاه های این نوشته
بازخورد درون خطی
مشاهده همه دیدگاه ها
0
دیدگاه خودتون رو درباره این نوشته بنویسیدx